ČILE: Letenky z Ríma do Santiago de Chile od 429€

20.Dec 2018 | 09:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: LAN AIRLINES iberia Južná Amerika CHILE letenky do Chile SANTIAGO DE CHILE letenky do SANTIAGO DE CHILE letisko rím

Ak máte v pláne podniknúť cestu do Južnej Ameriky a cieľom vašej cesty by malo byť Čile, tak za povšimnutie by mohli stáť letenky od let.spoločností Iberia (Level) a Lan Airlines. V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Ríma do Santiago de Chile už od 429€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg.

Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od januára do júna 2019.


► Letenky napríklad v termíne 18-31 január 2019.

► Ubytovanie v Santiagu už od 11€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Rím - Santiago de Chile 429€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu do Chile

Občania SR môžu cestovať a zdržiavať sa na území Čílskej republiky za účelom turistiky po dobu 90 dní bez víz. Podmienkou je cestovný pas s platnosťou najmenej 6 mesiacov.

Pri vstupe do krajiny je potrebné vyplniť Registračnú kartu Imigračného úradu a formulár Poľnohospodárskej a veterinárnej služby. Časť registračnej karty, ktorú colník vráti cestovateľovi je potrebné starostlivo uschovať. Úrady ju vyžadujú pri opustení krajiny, v prípade je straty alebo krádeže sa vyžaduje zaplatenie pokuty. Do Čile je prísne zakázané dovážať akékoľvek potravinárske výrobky, rastliny, ovocie či zeleninu. Prihlasovacia povinnosť neexistuje. Pri pobyte dlhšom ako 90 dní je nevyhnutné zaobstarať si dlhodobé víza na veľvyslanectve Čile vo Viedni.

Turista môže priviesť do krajiny bez cla predmety osobnej potreby, fotoaparát, videokameru, osobný počítač a pod. (pri príchode je povinný tieto predmety deklarovať). Bez cla možno priviesť 2 fľaše likérov a 10 krabičiek cigariet. Všetko ostatné je potrebné uviesť v colnom prehlásení a zaplatiť clo. Povinná výmena valút neexistuje. Pri dovoze zvierat je potrebné potvrdenie o očkovaniach vydané veterinárom a overené čílskym konzulátom.

Kontroly pri vstupe sú prísne, za porušenie obmedzení na dovoz zakázaných potravín a tovarov hrozí finančný postih.Letenky z Ríma do Santiago de Chile od 429 eur