CYPRUS: LARNACA 66€

29.Máj 2015 | 14:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Európa cyprus larnaca

Aktuálna ponuka spiatočných leteniek let. spoločnosti WizzAir z Katovíc do cyperskej Larnaky už od 268Zl (cca 66€) a z Budapešti od 21780Ft (cca 71€) – cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 93€. Letenky za túto cenu sú dostupné v mesiacoch jún a júl 2015.


► Letenky napríklad v termíne 8-16 júl 2015.

► Ubytovanie v Larnake už od 9€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 50€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Letenky

Aktuálna ponuka spiatočných leteniek z Budapešti na Cyprus s let. spoločnosťou WizzAir už od 48€. Letenky za túto cenu sú dostupné v novembrových termínoch.


Vyhľadať a rezervovať letenky na CyprusDoprava z letiska

Na cestu z letiska v Paphose máme niekoľko možností. Prvou z nich je niektorá z pravidelných autobusových liniek alebo shuttle service. Poprípade si môžete na letisku prenajať auto.


AUTOBUS
Ak sa rozhodnete opustiť letisko autobusom, tak na cestu môžete využiť služby týchto spoločností:


SHUTTLE BUS

  • Resorthoppa - spoločnosť, ktorá zabezpečuje transfér z/na letiska.

Cena jednosmerného lístka z letisko do Larnaca Bay už od 9€


PRENÁJOM AUTAUbytovanie

Na ostrove je na výber viac možností na ubytovanie. Od hotelov, ktorých tu nájdete vyše 500, je možné sa ubytovať aj v apartmánoch, ktoré ležia hlavne v okolí Nicósie, Limassolu a Pafosu. Čo sa týka možnosti kempovania, tak dobré podmienky sú hlavne v kempingových táboroch: Forest Beach, Polis, Geroskipou Zenon Gardens, Kalymnos Beach, Feggari a Ayia Napa. V každom tábore nájdete sprchy, toalety, potraviny a v niektorých aj reštaurácie.


Vyhľadať a rezervovať ubytovanie na Cypre


Hilltop Gardens Eleni Holiday VillageAkteon Holiday Village

Hilltop Gardens se nachází v centru města Pafos, přibližně 500 metrů od Hrobek králů. Nabízí apartmány s balkónem, venkovní bazén a tenisový kurt.Eleni Holiday Village s výhledem na krásné nábřeží ve vesničce Chlorakas nabízí prostorné pokoje rozmístěné kolem obrovského bazénu s upravenými zahradami.Ubytovacie zariadenie Akteon Village sídli v mestečku Chloraka priamo na pobreží. Okrem ubytovania v izbách, z ktorých sa môžete pokochať výhľadom na more
VIAC INFO…VIAC INFO…VIAC INFO…