Do Afriky za dobrodružstvom. Multi-city letenky z Viedne do Kilimanjara a nazad zo Zanzibaru už od 469€

06.Mar 2018 | 08:07
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika tanzánia letenky do afriky kilimanjaro Turkish Airlines letenky do tanzánie letisko viedeň zanzibar

Láka vás tajomný "čierny" kontinent? S letenkami od Turkish Airlines je nám Tanzánia o niečo bližšie. To pravé africké dobrodružstvo začneme vo Viedni, odkiaľ poletíme do Kilimandžára. Pod horu, o ktorej hovoria, že ju dokáže zdolať každý. Vyskúšajte to. Za námahu vás neminie zaslúžená odmena - neskutočný výhľad. I Zanzibar, ktorý bude našou ďalšou zastávkou. Jeho tropické pláže a nevídane modré more, kde dobijete baterky na ďalšie zážitky. Na neskutočné safari alebo na výlet do histórie, do mesta Stone Town, ktoré je aj v Zozname UNESCO.

K ceste do Afriky môžete využiť aktuálnu ponuku multi-city leteniek z Viedne do Kilimanjara a s návratom zo Zanzibaru už od 469€ . V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od apríla do júla 2018.


► Letenky do Tanzánie v termíne 4-24 máj 2018.

► Ubytovanie v Tanzánii už od 12€ na osobu a noc.


Viedeň - Kilimanjaro / Zanzibar - Viedeň 469€

Vyhľadať ubytovanie v tanzánii


Podmienky vstupu do Tanzánie

Cestovný pas, platný min. 6 mesiace po požadovanej dobe pobytu, víza, spiatočná letenka či iné cestovné doklady, potvrdzujúce odchod z krajiny, medzinárodný preukaz o očkovaní proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí, pri služobnej návšteve – predloženie dokladu potvrdzujúceho účel cesty. Vízum je možné obdržať i pri vstupe do krajiny. Poplatok za vízum je 50 USD (platnosť 6 mesiacov jeden vstup, dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace)

Typ cestovného dokladu: cestovný pas a vízum

Klimatické podmienky: Priemerná ročná teplota sa počas celého roka príliš nemení a dosahuje okolo 30 stupňov Celzia. Najhorúcejšími mesiacmi sú november až február. Od marca do mája a od októbra do decembra je v krajine obdobie dažďov.Multi-city letenky z Viedne do Kilimanjara a nazad zo Zanzibaru už od 469 eur