Do Francúzska začiatkom leta. Letenky z Viedne do Marseille a naspäť z Nantes už od 42€

04.Apr 2018 | 16:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa volotea Marseille francúzsko letenky do francúzska Nantes letisko viedeň

Vďaka nízkym cenám leteniek od leteckej spoločnosti Volotea máme teraz možnosť navštíviť v termínoch začiatkom leta francúzske mestá Marseille a Nantes. V tomto prípade si zvolíme možnosť nakombinovať si rozdielne mestá príletu a návratu a využiť tak túto ponuku na bližšie spoznanie rôznych regiónov Francúzska.

K ceste po Francúzsku môžeme využiť multi-city letenky z Viedne do Marseille a s návratom z Nantes do Viedne už od 42€. Cena platí pre členov MegaVolotea. Štandardná cena bez členstva je 48€. V cene letenky je jedna príručná batožina o hmotnosti max. 10kg.

Letenky za túto cenu sú dostupné koncom mája a začiatkom júna 2018.

Členstvo v MegaVolotea stojí na rok 50€ a v rámci rezervácie môže člen zakúpiť letenky pre ďalšie osoby, ktoré nemusia byť členmi v MegaVolotea.


► Letenky napríklad v termíne 29.5. - 4.6. 2018.

► Ubytovanie vo Francúzku už od 18€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať ubytovanie v Marseille

Vyhľadať ubytovanie v Nantes


Ubytovanie v hosteloch alebo v mládežníckych ubytovniach začína na sume 20€ za osobu na noc. Ak dávate prednosť väčšiemu súkromiu a ubytovaniu v hoteloch, tak v tomto prípade počítajte zo sumou minimálne 30€ na osobu a noc. No aj tu je cena úmerná v závislosti od polohy a od vzdialenosti od centra. Tí odvážnejší z vás by mohli využiť čoraz populárnejšie ubytovanie v súkromí a to buď cez portál Airbnb (získaj 25€ kredit na ubytovanie) alebo prostredníctvom CouchSurfingu.