DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA: Punta Cana z Viedne s letenkami od 525€

30.Máj 2024 | 18:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: dominikánska republika punta cana air canada letisko viedeň letenky do punta cana letenky do karibiku karibik

Dominikánska republika, perla Karibiku, láka turistov z celého sveta svojimi bielymi piesočnatými plážami, tyrkysovou vodou a bujnou vegetáciou. Nachádza sa na ostrove Hispaniola a je druhým najväčším ostrovným štátom v Karibiku.

Punta Cana, ležiaca na východnom pobreží Dominikánskej republiky, je bezpochyby najobľúbenejšou turistickou destináciou v krajine. Ponúka širokú škálu luxusných rezortov, all-inclusive hotelov a apartmánov, vďaka čomu je ideálnym miestom pre oddych a relax.

K návšteve využite aktuálnu ponuku od spoločnosti Air Canada s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Punta Cana od 525€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 43x33x16 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok. Letenky si môžete vyhľadať rezervovať priamo cez stránky let. spoločnosti Air Canada

Letenky do Punta Cana sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca jún 2024.


► Letenky napríklad v termíne 6-12 jún 2024.


Vyhľadať letenky do Punta Cana

ZOBRAZIŤ UBYTOVANIE V PUNTA CANA


Dominikánska republika – December v Karibiku

Je presne 6.12., mikulášske čiapky, parohy a nos máme pripravené, takže dobrodružstvo sa môže začať. Začíname skoro ráno transportom do Viedne. Čaká nás dlhá cesta Viedeň – Zürich – Punta Cana a vysporiadanie sa s časovým posunom -5 hodín. V Zürichu máme asi dve hodiny pauzu, tak sa kocháme luxusnými švajčiarskymi hodinkami. Cesta cez Atlantik je nekonečná, ale let prebehol hladko a bez nejakých väčších turbulencií. Do Punta Cany prilietame 20:40 miestneho času, u nás doma je už dávno po polnoci. Vo výstupnej hale, teda skôr by som to nazval veľký slamený prístrešok s mega ventilátormi, si kupujeme turistické víza za 10 USD.

Viac si môžete prečítať na svetobeznici.sk


Podmienky vstupu do Dominikánskej Republiky

Platí obojstranný vízový vstup. Pre občanov SR za účelom turistiky možnosť zakúpenia pri príchode na letisku tzv. turistickú kartu, cena 10 USD, platná na 30 dní. Iné dôvody vízová povinnosť.
DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA - Punta Cana z Viedne s letenkami od 525 eur