Dubaj a Bangkok v rámci jednej cesty od 469€

06.Dec 2016 | 18:37
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bangkok dubaj ázia Blízky východ letenky do ázie letenky do thajska letenky do bangkoku letenky do dubaja

Zaleťte si do Emirátov, strávte pár dní návštevou v Dubaji a potom pokračujte vo svojej ceste do thajského Bangkoku. A to všetko v rámci jednej rezervácie. Dĺžka pobytu v Dubaji je pevne stanovená na 3 dni / 4 noci. Dĺžka pobytu v thajskom Bangkoku je ľubovolná.

K ceste využite ponuka leteniek od let.spoločnosti Emirates na trase Budapešť - Dubaj - Bangkok - Budapešť za cenu už od 469€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 20kg. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od januára do apríla 2017.Príkladový itinerár cesty

  • 01.2.2017 Budapešť -> Dubaj
  • 05.2.2017 Dubaj -> Bangkok
  • 14.2.2017 Bangkok - > Budapešť


Budapešť - Dubaj - Bangkok - Budapešť od 469€


Vyhľadať ubytovanie v Dubaji

Vyhľadať ubytovanie v Bangkoku


Podmienky vstupu do Emirátov

Od 22.marca 2014 bez nutnosti víz do Emirátov!


Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti. V prípade dlhšieho pobytu je nutné pred cestou vybaviť si vízum na Honorárnom konzuláte Thajska v Bratislave, na Veľvyslanectve Thajska vo Viedni, resp. na ostatných zastupiteľských úradoch Thajska vo svete. Podmienkou je platnosť cestovného pasu najmenej 6 mesiacov od dátumu vstupu.