Dubaj a Srí Lanka z Viedne v rámci jednej cesty od 449€

03.Aug 2016 | 10:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: colombo srí lanka dubaj ázia Blízky východ

Nadviažeme na náš predchádzajúci tip 2 v 1 Dubaj a Bangkok a teraz to pre zmenu sa namiesto Thajska pozrieme na Srí Lanku. Tak ako v predchádzajúcom tipe, aj tu strávte dva dni návštevou v Dubaji a potom pokračujte vo svojej ceste na Srí Lanku. A to všetko v rámci jednej rezervácie. Dĺžka pobytu v Dubaji je pevne stanovená na 2 dni / 3 noci. Dĺžka pobytu na Srí Lanke je ľubovolná.

K ceste využite ponuka leteniek od let.spoločnosti Emirates na trase Viedeň - Dubaj - Colombo - Viedeň za cenu už od 449€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 20kg. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od augusta do októbra 2016.


► Letenky napríklad v termíne 29.9. - 12.10. 2016.


Viedeň - Dubaj - Colombo - Viedeň od 449€


Vyhľadať ubytovanie v Dubaji

Vyhľadať ubytovanie na Srí Lanke


Podmienky vstupu do Emirátov

Od 22.marca 2014 bez nutnosti víz do Emirátov!


Podmienky vstupu na Srí Lanku

Slovenskí občania môžu na územie Srí Lanky za účelom turistiky bez víz vstúpiť po registrácii v online systéme ETA (Electronic Travel Authorization) a zotrvať tam po dobu menej ako 30 dní. Pri pobyte nad 30 dní musia mať platné vízum, o ktoré je možné požiadať na Veľvyslanectve Srí Lanky vo Viedni.


Niečo zaujímavé na čítanie


Farby Srí lanky
Bež si najprv uvariť kávu, lebo toto bude dlhšie ako zvyčajne. Máš? Nepodvádzaj! Ak chceš vidieť len video a fotky, tak rovno prejdi úplne dole. Ak nie, tak poďme na to. Je približne 4:33 Košického času. Zaspávame. Rýchlo zbierame veci, vykonáme čo treba a utekáme s Mikim na vlak do Bratislavy. V Kysaku sa k nám pripája Amálka, a v Poprade zvyšok partie – Broňa, Miňo, Frederika a Kuško. Nenápadne som Vám predstavil náš 7-členný Sri Lanka tím. Let trval 5:30 do Dubaja a 4:30 do Colomba. Nebudem tu nadávať.Aj sme si pospali, aj vypili, aj sa najedli aj zahrali karty. Pozdravujeme letušku Soničku, ktorá s nami šla do Dubaja, a o 15 dní aj nazad do Bratislavy! Vystupujeme na letisku, berieme veci a zháňame taxík do Colomba na vlak do Hikkaduwy, našej prvej zastávky. Taxík sme v podstate nenašli, on si našiel nás. Na Srí Lanke nič nehľadáš, tam si ťa všetko nájde… čítať ďalej

Na skok do Dubaja
Lacné letenky do Dubaja!! Kupuj héét! …Takto nejako to začalo. Let katastrofálny. Mám problém obsedieť na mieste polhodiny, nie 5 a pol hodiny. Krásny to pohľad z výšky na vysvietené mesto luxusu a neskutočných. Po prílete sme sadli do prvého taxíka, otázka na šoféra priama: „ za koľko to bude?" ( pýtali sme sa ako keby sme mali neskutočne veľa možností dostať sa na hotelovú izbu, o ktorej sme nemali ani poňatia kde je ) „Je to nejakých 80 km- 150-200 dirhamov" taxikár nám odvrčal lámavou angličtinou... čítať ďalej