Dubaj - letenky z Budapešti od 118€ z Viedne 269€ a z Bratislavy od 339€

26.Mar 2016 | 11:12
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: emiráty dubaj letenky do dubaja letenky do emirátov Blízky východ

Dnes vám prinášame menší prehľad cien spiatočných leteniek do Dubaja z blízkych a okolitých letísk. Najlacnejšia ponuka je momentálne od let.spoločnosti WizzAir a to s odletom z Budapešti. Aktuálna cena sa pohybuje od 37180Ft (cca 118€) a platí pre členov Wiizair discount club. V prípade že nie ste členom WDC, tak v tom prípade zaplatíte za letenky od 137€. najlacnejšie letenky sa dajú nájsť v rôznych termínoch počas mesiacov máj a jún 2016.


► Letenky napríklad v termíne 9-14 jún 2016.


Budapešť ⇆ Dubaj od 118€


Ďalšou možnosťou pre cestu do Dubaja sú odlety z Viedne. Tu máme na výber z viacerých možností a to buď priamych letov alebo letov s prestupom. Momentálne najlacnejšiu ponuku má let.spoločnosť Ukraine International Airline a to už od 269€ s termínmi počas mesiacov september až november. V prípade, že by ste chceli cestu absolvovať aj mimo týchto mesiacov, tak za cenu od 299€ sú tieto letenky dostupné od apríla 2016 až do januára 2017.


► Letenky napríklad v termíne 3-7 november 2016.


Viedeň ⇆ Dubaj od 269€

Viedeň ⇆ Dubaj od 299€


V prípade odletov z Viedne máme tých možností viac a okrem Ukraine International Airline sú v ponuke aj letenky do Dubaja od Royal Jordanian s jedným prestupom a to za cenu od 339€. Dostupnosť termínov v tomto prípade je od apríla do júla 2016.


► Letenky napríklad v termíne 7-11 apríl 2016.


Viedeň ⇆ Dubaj od 339€


Poslednou zaujímavou možnosťou ako letieť z Viedne do Dubaja sú priame lety od let.spoločnosti Emirates. V tomto prípade sa jedná o najdrahšiu ponuku leteniek s cenou od 449€. Letenky sú dostupné od apríla do októbra 2016.


► Letenky napríklad v termíne 6-11 apríl 2016.


Viedeň ⇆ Dubaj od 449€


Nakoniec nám ostávajú ešte odlety z Bratislavy. V tomto prípade sa jedná o priame lety s let.spoločnosťou FlyDubai a s cenou spiatočných leteniek od 339€. letenky sú dostupné od apríla 2016 až do konca februára 2017.


► Letenky napríklad v termíne 6-10 máj 2016.


BRATISLAVA ⇆ DUBAJ OD 339€


Podmienky vstupu do Dubaja

Od 22.marca 2014 bez nutnosti víz do Emirátov!


Mohlo by Vás zaujímať

Na Skok do Dubaja

Lacné letenky do Dubaja!! Kupuj héét! …Takto nejako to začalo. Let katastrofálny. Mám problém obsedieť na mieste polhodiny, nie 5 a pol hodiny. Krásny to pohľad z výšky na vysvietené mesto luxusu a neskutočných. Po prílete sme sadli do prvého taxíka, otázka na šoféra priama: „ za koľko to bude?“ ( pýtali sme sa ako keby sme mali neskutočne veľa možností dostať sa na hotelovú izbu, o ktorej sme nemali ani poňatia kde je ) „Je to nejakých 80 km- 150-200 dirhamov“ taxikár nám odvrčal lámavou angličtinou. <čítať ďalej>

Dubaj – Naša zimná exotika

Priamy let z Budapešti trval niečo vyše 6 hodín a časový posun v Dubaji bol +3 hodiny. Prilietame o 21:00 miestneho času, takže z lietadla máte večerný vysvietený Dubaj ako na dlani. Trblietavá Burj Khalifa je neprehliadnuteľná, aj keď z lietadla vyzerá len ako malá palička. Popritom vás oslní pestrofarebná palma Jumeirah. Z lietadla sa treba ponáhľať na pasovú kontrolu, pretože to tam ide strašne pomaly. Určite ale nepodľahnite prvej zmenárni, čo sa tu nachádza .

TIP: Zmenáreň vám dá dosť nevýhodný kurz, oveľa viac sa oplatí vyberať z bankomatu alebo platiť kartou.

Kurz VISA karty bol v čase našej návštevy cca 5AED = 1EUR, takže sa to ľahko prerátavalo. Z letiska DWC sa inak ako taxíkom nedostanete. Autobusová linka F53 síce ide okolo letiska, ale zastávka je hodne ďaleko od výstupnej haly. Na náš hotel Saffron je to 70km a taxík nás vyšiel cca 25E. Ak si to rozrátate na 4 osoby a ako bonus máte večernú prehliadku Dubaja po hlavnej tepne Sheikh Zayed Road, tak to je ako zadarmo. Treba si dať pozor na Lexusové taxíky, ktoré su drahšie a nemajú ani označenie taxi. Je niečo pred polnocou a po malom nákupe v potravinách zaspávame ako drevo… Viac tipov a rád ako si naplánovť výlet do Dubaja si môžete prečítať na svetobeznici.sk