EGYPT: Hurghada z Budapešti s letenkami od 97€

10.Sep 2022 | 19:50
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika egypt letenky do egyptu hurghada letenky do hurghady wizzair

Ak dávate prednosť individuálnemu plánovaniu dovolenky a jedným z možných cieľov vašej cesty by mohol byť Egypt. V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Wizzair máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky z Budapešti do egyptskej Hurghady už od 97€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Hurghady sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca december 2022.


► Letenky napríklad v termíne 10-17 december 2022.


VYHĽADAŤ LETENKY DO HURGHADY

Kalendár termínov Budapešť - Hurghada

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V HURGHADE
Víza do Egypta

Existuje obojstranná vízová povinnosť pre cestovné pasy. Vstupné víza do Egypta je možné získať aj po prílete do krajiny, na medzinárodných letiskách v Káhire, Hurgháde a Šarm-eš Šejchu. Víza je možné obdržať aj na niektorých hraničných priechodoch, napríklad v Tabe, na hraniciach s Izraelom. V tomto prípade má však vízum limitovanú platnost, iba pre oblasť Sinajského poloostrova.

Platnosť cestovného pasu musí byť dlhšia minimálne o tri mesiace po ukončení platnosti udeleného víza. EAR rozlišuje turistické víza (na jeden vstup – platné 3 mesiace s maximálnou dĺžkou pobytu 1 mesiac, viacnásobné – platné na 6 mesiacov, maximálna dĺžka pobytu 1 mesiac), vstupné víza (pre všetkých cudzincov, ktorí prichádzajú do Egypta za iným účelom ako je turistika) a tranzitné víza.Hurghada z Budapešti s letenkami od 97 eur