Hurghada z Viedne s last-minute letenkami od 75€

05.Dec 2017 | 20:16
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika egypt hurghada letenky do afriky letenky do egypta letenky do hurghady letisko viedeň Austrian Airlines

Ak dávate prednosť individuálnemu plánovaniu dovolenky a jedným z možných cieľov vašej cesty by mohol byť Egypt. K ceste využite last-minute charterové letenky s let.spoločnosťou Austrian Airlines z Viedne do egyptskej Hurghady už od 75€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti do 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v obmedzenom počte počas mesiaca december 2018.


► Letenky napríklad v termíne 10-17 december 2018.

► Ubytovanie v Hurghade od 8€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Hurghady

Vyhľadať ubytovanie v Hurghade


Tipy na ubytovanie

Cenovo a kvalitou zaujímavé by mohli byť tieto dva hoteli. Tým prvým je Sunny Days Palma De Mirette Resort & Spa ****, v ktorom za 2-lôžkovú izbu s All Inclusive zaplatíte za 7 dní od 238€. Tento all-inclusive rezort sa nachádza 3 km od centra Hurghady a ponúka bazén v tvare lagúny, vyhrievaný bazén a súkromnú pláž na pobreží Červeného mora. V areáli nájdete 12 obchodov a potápačské centrum.

Druhým tipom je Marlin Inn Azur Resort****. Cena za 2-lôžkovú izbu s All Inclusive za 7 dní je od 248€. Toto ubytovanie sa nachádza 1 minútu chôdze od pláže. Rezort Marlin Inn Azur sa nachádza v štvrti Al Mamsha El Seyahi v Hurgade a ponúka súkromnú pláž, gril a bar. Je situovaný v blízkosti niekoľkých známych miest, 14 km od pobrežia, 16 km od miesta vhodného na potápanie Malek Disha a 22 km od miesta vhodného na potápanie Abu Hashish.


Víza do Egypta

Existuje obojstranná vízová povinnosť pre cestovné pasy. Vstupné víza do Egypta je možné získať aj po prílete do krajiny, na medzinárodných letiskách v Káhire, Hurgháde a Šarm-eš Šejchu. Víza je možné obdržať aj na niektorých hraničných priechodoch, napríklad v Tabe, na hraniciach s Izraelom. V tomto prípade má však vízum limitovanú platnost, iba pre oblasť Sinajského poloostrova.

Platnosť cestovného pasu musí byť dlhšia minimálne o tri mesiace po ukončení platnosti udeleného víza. EAR rozlišuje turistické víza (na jeden vstup – platné 3 mesiace s maximálnou dĺžkou pobytu 1 mesiac, viacnásobné – platné na 6 mesiacov, maximálna dĺžka pobytu 1 mesiac), vstupné víza (pre všetkých cudzincov, ktorí prichádzajú do Egypta za iným účelom ako je turistika) a tranzitné víza.Hurghada z Viedne s last-minute letenkami od 75 eur