EMIRATES: Dubaj a Bangkok v rámci jednej cesty z Viedne od 499€

05.Sep 2017 | 20:16
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do thajska ázia dubaj letenky do dubaja letenky do bangkoku letenky do ázie Emirates letisko viedeň bangkok

Mesto nekonečného luxusu, v ktorom okolo vás prefrčia automobily v cene neskromného príbytku. Miesto, kde si vytvorili umelý polostrov a zasnežovanú zjazdovku, kde si môžete zalyžovať, aj keď je vonku 50 stupňov. Takýto je Dubaj, prvá zastávka na vašej ceste. Ruch veľkomesta za sebou tak rýchlo nenecháme a vydáme sa smer Bangkok. Do mesta predeleného riekou Chao Phraya, ticho tečúcou až k posvätnému chrámu Wat Phra Kaew.

K ceste využite ponuka leteniek od let.spoločnosti Emirates na trase Viedeň - Dubaj - Bangkok - Viedeň za cenu už od 499€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 20kg. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od septembra do decembra 2017.

Dĺžka pobytu v Dubaji je pevne stanovená na 2 dni / 2 noci. Dĺžka pobytu v thajskom Bangkoku je ľubovolná.


Príkladový itinerár cesty

  • 07.11.2017 Viedeň -> Dubaj
  • 10.11.2017 Dubaj -> Bangkok
  • 16.11.2017 Bangkok - > Viedeň


Viedeň - Dubaj - Bangkok - Viedeň od 499€.


Vyhľadať ubytovanie v Dubaji

Vyhľadať ubytovanie v Bangkoku


Podmienky vstupu do Emirátov

Od 22.marca 2014 bez nutnosti víz do Emirátov!


Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti. V prípade dlhšieho pobytu je nutné pred cestou vybaviť si vízum na Honorárnom konzuláte Thajska v Bratislave, na Veľvyslanectve Thajska vo Viedni, resp. na ostatných zastupiteľských úradoch Thajska vo svete. Podmienkou je platnosť cestovného pasu najmenej 6 mesiacov od dátumu vstupu.