Emiráty a Thajsko z Budapešti od 459€ alebo z Viedne od 469€ v rámci jednej cesty

11.Okt 2016 | 18:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bangkok dubaj ázia Blízky východ abu dhabi letenky do ázie letenky do thajska letenky do bangkoku letenky do dubaja

Plánujete cestu do Thajska a radi by ste si ju spestrili s pobytom v Emirátoch? Tak využite aktuálne prebiehajúce akcie na letenky do Thajska a strávte 3 dni návštevou v Dubaji alebo v Abu Dhabi pri svojej ceste do thajského Bangkoku. A to všetko v rámci jednej cesty. Dĺžka pobytu v Dubaji je pevne stanovená na 3 dni. Dĺžka pobytu v thajskom Bangkoku je ľubovolná. K ceste môžeme vybrať z dvoch ponúk od let.spoločností Emirates a Etihad Airways.

Prvá je od let.spoločnosti Emirates na trase Budapešť - Dubaj - Bangkok - Budapešť za cenu už od 459€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 20kg. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2016 do júla 2017.

Druhá je od let.spoločností Airberlin a Etihad na trase Viedeň - Abu Dhabi - Bangkok - Viedeň za cenu už od 469€.V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2016 do júla 2017.


► Letenky napríklad v termíne 8-16 február 2017.


Budapešť - Dubaj - Bangkok -Budapešť od 459€

Viedeň - Abu Dhabi - Bangkok - Viedeň od 469€


Vyhľadať ubytovanie v Dubaji

Vyhľadať ubytovanie v Bangkoku
Podmienky vstupu do Emirátov

Od 22.marca 2014 bez nutnosti víz do Emirátov!


Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti. V prípade dlhšieho pobytu je nutné pred cestou vybaviť si vízum na Honorárnom konzuláte Thajska v Bratislave, na Veľvyslanectve Thajska vo Viedni, resp. na ostatných zastupiteľských úradoch Thajska vo svete. Podmienkou je platnosť cestovného pasu najmenej 6 mesiacov od dátumu vstupu.

Thajské imigračné úrady pri vstupe cez pozemné hraničné prechody, ako aj pri vstupe lodnou dopravou udeľujú pre občanov SR 15 dňový pobyt, ktorý sa dá za príplatok predĺžiť. ZÚ Bangkok odporúča zvážiť využitie leteckej dopravy pri vstupe do Thajska, pri ktorom thajské imigračné úrady udeľujú pre slovenských občanov 30 dňový pobyt.