EMIRÁTY - Abú Dhabí z Budapešti s letenkami od 97€

19.Jan 2021 | 10:38
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: emiráty abu dhabi Blízky východ letenky do emirátov wizzair letenky do abu dhabi letisko budapešť

Abú Dhabí je vhodné ako na mestský výlet tak i na krátku dovolenku. Je to mesto tvorené množstvom moderných budov, mrakodrapov a mešít. Je to hlavné a obchodné mesto v krajine, kde sídli vláda, ministerstvá a obchodné spoločnosti. Mestá vytvárajú množstvo príležitostí ako prežiť zaujímavý pobyt v Emirátoch.

K ceste do Emirátov využite ponuku let.spoločnosti Wizzair s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Budapešti do Abú Dhabí už od 34880Ft (cca 20€). Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Emirátov sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca apríl a máj 2021.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.
  • Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky do Abú Dhabí v termíne 21-25 apríl 2021.

► Ubytovanie v Abú Dhabí od 25€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Abu Dhabí

KALENDÁR TERMÍNOV Budapešť - ABÚ DHABÍ

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V ABÚ DHABÍ

Víza do Abú Dhabí

Od 22.marca 2014 bez nutnosti víz do Emirátov.

Vstup do emirátu Abú Dhabí je povolený pre osoby, ktoré sa preukážu vytlačeným negatívnym RT-PCR testom (v anglickom jazyku) nie starším ako 96 hodín. Preukázať sa negatívnym testom je povinnosť už pred odletom v opačnom prípade nebude umožnený check-in.

Po prílete budú občania SR podrobení opätovnému RT-PCR testu na letisku. Po prílete do emirátu Abú Dhabí je povinnosť absolvovať 10-dňovú karanténu, ktorá bude kontrolovaná prostredníctvom monitorovacieho náramku a stiahnuť si monitorovaciu aplikáciu. Zároveň platí povinnosť podrobiť sa na 8. deň po príchode opätovnému RT-PCR testu. Nesplnenie tejto povinnosti podlieha vysokým pokutám. Emirátske orgány môžu nariadiť osobám prichádzajúcim z vysoko rizikových krajín inštitucionálnu karanténu.

Pre osoby s platnými rezidenčnými vízami v emiráte Abú Dhabí je odporúčané skontrolovať si podmienky vstupu do krajiny na webovej stránke Federal Authority for Identity and Citizenship. Osoby s platnými rezidenčnými vízami v emiráte Dubaj musia mať vopred súhlas s návratom od General Directorate of Residency and Foreigners Affairs.

Podmienky vstupu do jednotlivých emirátov v Spojených arabských emirátoch sa môžu meniť a z toho dôvodu odporúčame pred cestou kontaktovať príslušné emirátske orgány alebo Veľvyslanectvo Spojených arabských emirátov vo Viedni. Prípadne odporúčame obrátiť sa na leteckú spoločnosť.


Cestovanie v rámci krajiny

Vstup do emirátu Abú Dhabí je povolený pre osoby, ktoré sa preukážu negatívnym PCR testom nie starším ako 48 hodín. Negatívny výsledok testu je potrebné preukázať prostredníctvom aplikácie AlHosn alebo správou z nemocnice alebo skríningového centra, ktoré je súčasťou Národného skríningového programu. Ak sa osoba zdržiava v emiráte Abú Dhabí viac ako 4 dni, je povinná absolvovať PCR test na 4. deň od vstupu. V prípade pobytu dlhšieho ako 8 dní, je nevyhnutné absolvovať PCR test aj v 8. deň pobytu. Nedodržanie tejto povinnosti podlieha pokutám. Naďalej platí povinnosť nosiť ochranné rúško na tvár a dodržiavať všetky preventívne opatrenia. Pre bližšie informácie je potrebné kontaktovať políciu v Abú Dhabí.

Zdroj: mzv.skEMIRÁTY - Abú Dhabí z Budapešti s letenkami od 97 eur