EMIRÁTY: Abú Dhabí z Viedne s letenkami od 48€

06.Mar 2022 | 18:50
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: emiráty blízky východ wizzair letenky do abu dhabi letisko viedeň abu dhabi letenky do emirátov

Abú Dhabí je vhodné ako na mestský výlet tak i na krátku dovolenku. Je to mesto tvorené množstvom moderných budov, mrakodrapov a mešít. Je to hlavné a obchodné mesto v krajine, kde sídli vláda, ministerstvá a obchodné spoločnosti. Mestá vytvárajú množstvo príležitostí ako prežiť zaujímavý pobyt v Emirátoch.

K ceste do Emirátov využite ponuku let. spoločnosti Wizzair s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Abú Dhabí už od 48€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Emirátov sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca apríl a máj 2022.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.
  • Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky do Abú Dhabí v termíne 25.4. - 4.5. 2022.


VYHĽADAŤ LETENKY DO ABU DHABÍ

KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - ABÚ DHABÍ

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V ABÚ DHABÍ

Víza do Abú Dhabí

Emirát Abú Dhabí zrušil povinnosť karantény pre očkovaných cestovateľov, ako aj cestujúcich zo zoznamu zelených krajín.

Pre neočkovaných platí povinnosť vykonania PCR testu v 6. deň a 9. deň pobytu. Uznávané sú vakcíny schválené Medzinárodnou zdravotníckou organizáciou (WHO).

Registrácia potvrdenia o očkovaní

Odporúčame mať nainštalovanú aplikáciu Al Hosn. Návštevníci Abú Dhabí, ktorí nemajú uvedenú aplikáciu nainštalovanú, musia pri vstupe na verejné priestranstvá predložiť certifikát o plnom zaočkovaní prostredníctvom vytlačeného certifikátu o vakcinácii s QR kódom, alebo národnou aplikáciou o vakcinácii s QR kódom a negatívny test nie starší ako 14 dní. V prípade nezaočkovaných musia pri vstupe predložiť negatívny PCR test nie starší ako 3 dni.

Podmienky vstupu do jednotlivých emirátov v Spojených arabských emirátoch sa môžu meniť a z toho dôvodu odporúčame pred cestou kontaktovať príslušné emirátske orgány alebo Veľvyslanectvo Spojených arabských emirátov vo Viedni. Prípadne odporúčame obrátiť sa na leteckú spoločnosť.

Na vstup do emirátu Abú Dhabí bude od polnoci 30. decembra 2021 pre zaočkovaných potrebný zelený status v aplikácii Al Hosn (každých 14 dní je potrebný PCR test) a pre nezaočkovaných cestovateľov z iných emirátov je potrebný PCR test nie starší ako 96 hodín. V prípade zhoršenia pandemickej situácie sa pravidlá budú sprísňovať. Kontroly EDE skenermi ostávajú na vstupe do emirátu v platnosti.


Cestovanie v rámci krajiny

V súčasnosti je možné cestovať medzi jednotlivými emirátmi bez obmedzení.


EXPO 2020

S blížiacim sa začiatkom EXPO 2020 boli vydané podmienky pre vstup návštevníkov na výstavisko:

  • Na vstup na výstavisko musia všetci návštevníci vo veku 18 rokov a starší predložiť platný očkovací preukaz vydaný príslušným národným úradom alebo predložiť výsledok negatívneho PCR testu odobratého počas predchádzajúcich 72 hodín.
  • Dôkaz o očkovaní alebo výsledky PCR musí návštevník predložiť pri vstupnej bráne.
  • Neočkovaní držitelia vstupeniek, ktorí neboli testovaní v priebehu 72 hodín, môžu využívať testovacie zariadenia PCR dostupné v areáli Expo2020 alebo v jeho blízkosti.


Zdroj: mzv.skEMIRÁTY - Abú Dhabí z Viedne s letenkami od 48 eur