Emiráty, Thajsko, Malajzia a Srí Lanky z Budapešti v rámci jednej cesty už od 537€

11.Okt 2016 | 17:09
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia letenky do ázie emiráty thajsko malajzia srí lanka letenky do dubaja letenky do bangkoku letenky do kuala lumpur letenky na srí lanku

Dnes sme si ešte pre vás pripravili jeden zaujímavý tip na cestu po Ázii. Vďaka momentálne prebiehajúcej akcii od let.spoločnosti Emirates a dlhodobo nízkym cenám leteniek od let.spoločnosti AirAsia máme možnosť poskladať si menší trip po Ázii. V rámci tejto cesty budeme mať možnosť navštíviť Dubaj, odkiaľ sa letecky presunieme do thajského Bangkoku. V Thajsku budeme mať možnosť naplánovať si kratší alebo dlhší pobyt a po niekoľkých dňoch strávených v Bangkoku sa napríklad vybrať do niektorého z miestnych dovolenkových rezortov. Po dovolenke v Thajsku sa opäť letecky presuniem do ďalšej destinácie v rámci našej cesta a to do malajzijského Kuala Lumpur. čas strávený v Kuala Lumpur je individuálny, každý si môže naplánovať dĺžku pobytu podľa svojich preferencií a záujmov. Pred sebou máme už len poslednú destináciu na našej ázijskej ceste. Z Kuala Lumpur do Colomba, hlavného mesta Srí Lanky, sa opäť presunieme letecky. Je to posledná destinácia na našej ceste. Tak ako pri predchádzajúcich destináciách, aj tu si náš pobyt môžeme naplánovať podľa našich predstáv. Po absolvovaní pobytu na Srí Lanke nás čaká už len spiatočný let do Budapešti, kde naše putovanie ukončíme.


Príkladový itinerár cesty

  • 08.2.2017 Budapešť - Dubaj
  • 11.2.2017 Dubaj - Bangkok
  • 15.2.2017 Bangkok - Kuala Lumpur
  • 22.2.2017 Kuala Lumpur - Colombo
  • 28.2.2017 Colombo - BudapešťAko rezervovať letenky

Celá cesta je zložená z troch samostatných rezervácií. Prvou bude rezervácia multi-city leteniek v termíne 8.2. - 28.2. 2017 na trase z Budapešti do Bangkoku s trojdňovým stopoverom v Dubaji a s návratom z Colomba do Budapešti s let.spoločnosťou Emirates. Cena takejto multi-city letenky je 137500HUf (cca 461€). V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2016 do júla 2017. Tieto multi-city letenky si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let.spoločnosti Emirates alebo použiť náš kalendár termínov a cien. Ak využijete náš kalendár termínov, tak počet dní v Dubaji je fixný. Podľa tarifných podmienok tu ostávate 3 noci a potom pokračujete do Bangkoku. Dĺžku pobytu v Bangkoku si určuje každý sám. Tarifné podmienky umožňujú ľubovoľný počet dní v Bangkoku.

Vyhľadať letenky na stránkach Emirates

Letenky Budapešť - Dubaj - Bangkok / Colombo - Budapešť 469€


V druhej časti našej cesty sa presunieme z Thajska do Malajzie odkiaľ budeme pokračovať na Srí Lanku. K tejto ceste budeme potrebovať urobiť dve samostatné rezervácie. Prvá bude na trase z Bangkoku (z letiska Don Muang!!!) do Kuala Lumpur s let.spoločnosťou AirAsia a to v termíne 15.2.2017. cena jednosmernej letenky je od 35€. Po pobyte v Malajzii sa presunieme z Kuala Lumpur do Colomba na Srí Lanke. K ceste opäť využijeme ponuku leteniek od let.spoločnosti AirAsia s cenou už od 41€. V cene letenky je len jedna príručná batožina. Poplatok za batožinu do podpalubia o váhe max.20kg je v prípade letu z Bangkoku do Kuala Lumpur 15€ a pri lete z Kuala Lumpur do Colomba si za takúto batožinu priplatíte 17€.

Vyhľadať letenky Bangkok - Kuala Lumpur

Vyhľadať letenky Kuala Lumpur - Colombo


Podmienky vstupu do jednotlivých krajín

  • Emiráty - Od 22.marca 2014 bez nutnosti víz do Emirátov!
  • Thajsko - Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti.
  • Malajzia - Pre turistické cesty do 90 dní postačuje občanom SR platný cestovný pas.
  • Srí Lanka - Slovenskí občania môžu na územie Srí Lanky za účelom turistiky bez víz vstúpiť po registrácii v online systéme ETA (Electronic Travel Authorization) a zotrvať tam po dobu menej ako 30 dní.