Exotická Keňa z Budapešti s letenkami od 396€

07.Feb 2018 | 17:47
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika nairobi keňa letenky do afriky letenky do nairobi letenky do kene letisko budapešť air france

Africká Keňa je vhodnou krajinou, kde môžete stráviť nie len aktívnu dovolenku. Táto krajina láka svojou rozmanitou prírodou a plážami na brehoch Indického oceána. Vydať sa môžete napríklad do národného parku Serengeti, kde môžete zažiť nefalšované africké safari. Keňa je určite krajina, kde môžete spoznať tento jedinečný africký kontinent.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Air France si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Nairobi v Keni už od 396€. Cena platí pri kúpe leteniek pre dve osoby. V prípade kúpy jednej letenky je cena 426€. V cene letenky je zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiacov apríl až jún 2018.


► Letenky napríklad v termíne 2-10 mája 2018.

► Ubytovanie v Nairobi už od 12€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť - Nairobi od 396€

Vyhľadať ubytovanie v Nairobi


Podmienky vstupu do Kene

Krátkodobé turistické vízum je možné získať i pri vstupe do krajiny na hraničnom prechode/letisku.


Potrebné dokumenty:

  • platný cestovný doklad
  • vyplnený formulár
  • spiatočná letenka
  • poplatok 50 USD


Dĺžka platnosti víza je maximálne 90 dní (3 mesiace). Následne je možné jedenkrát krátkodobé vízum predĺžiť. Kenská strana nevyžaduje tranzitné vízum pokiaľ neopustíte tranzitný priestor letiska. Cena tranzitného víza (platné 7 dní) je 20 USD. Pri vstupe do krajiny existuje prihlasovacia povinnosť, ktorú splníte vyplnením príslušného formuláru na hraničnom prechode/letisku.Exotická Keňa z Budapešti s letenkami od 396 eur