Exotická Keňa z Viedne s letenkami od 421€

12.Okt 2017 | 11:55
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika keňa nairobi letenky do afriky letenky do kene letenky do nairobi letisko viedeň egypt air

Vyhľadávaná africká destinácia Keňa, ktorá láka svojou rozmanitou prírodou a plážami na brehoch Indického oceána, je krajinou vhodnou na strávenie aktívnej dovolenky. Spoznajte tak najväčšie mesto Nairobi, ktoré je pulzujúcim centrom Kene.

Nairobi je vhodné miesto, kde môžete začať spoznávať túto zaujímavú africkú krajinu. Vydať sa tak môžete do neďalekého národného parku, kde žijú zvieratá vo voľnej prírode a v ich prirodzenom prostredí. Vzdialenejší, ale o to známejší je Serengeti park, kde môžete zažiť nefalšované africké safari. Keňa je určite krajina, kde môžete spoznať tento jedinečný africký kontinent.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Egypt Air si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Nairobi v Keni už od 421€ . V cene letenky je zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiacov november a december 2017.


► Letenky napríklad v termíne 3-10 november 2017.

► Ubytovanie v Nairobi už od 12€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Nairobi od 420€

Vyhľadať ubytovanie v Nairobi


Podmienky vstupu do Kene

Krátkodobé turistické vízum je možné získať i pri vstupe do krajiny na hraničnom prechode/letisku.


Potrebné dokumenty:

  • platný cestovný doklad
  • vyplnený formulár
  • spiatočná letenka
  • poplatok 50 USD


Dĺžka platnosti víza je maximálne 90 dní (3 mesiace). Následne je možné jedenkrát krátkodobé vízum predĺžiť. Kenská strana nevyžaduje tranzitné vízum pokiaľ neopustíte tranzitný priestor letiska. Cena tranzitného víza (platné 7 dní) je 20 USD. Pri vstupe do krajiny existuje prihlasovacia povinnosť, ktorú splníte vyplnením príslušného formuláru na hraničnom prechode/letisku.