Exotická Keňa z Viedne s letenkami od 439€

25.Okt 2016 | 16:40
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika keňa nairobi letenky do afriky letenky do kene letenky do nairobi

Obľúbená africká krajina Keňa, ponúkajúca nádhernú prírodu či pláže na brehoch Indického oceána. Je vhodná na aktívny a dobrodružný pobyt. Objavte tak najväčšie mesto Nairobi, ktoré je hlavným centrom Kene. Mesto je sídlom vlády, medzinárodných firiem a organizácii. Návštevu centra s koloniálnymi budovami môžete skombinovať s nákupmi na známom trhu Massai či v najväčšom nákupnom centre krajiny.Nairobi je tak vhodným miesto, kde môžete začať spoznávať túto zaujímavú africkú krajinu. V krajine sa nachádza jeden z najznámejších parkov a to park Serengeti, tu môžete zažiť neopakovateľné africké safari. Medzi ďalšie známe mestá patrí Mombasa, ktorá leží na pobreží a je vhodným vstupným bodom k nádherným plážam.Keňa je jednoducho krajinou, kde môžete precítiť všetko to čo africký kontinent ponúka.

V aktuálnej promo akcii od let.spoločností AirBerlin a Etihad Airways si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Nairobi už od 439€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2016 do augusta 2017. Letenky si rezervujte priamo cez stránky let.spoločnosti AirBerlin.

Na výber máme z viacerých trás a prestupov. V najlacnejšej cene máme len jeden prestup v Abu Dhabi, no trvá pomerne dlho a to cca 13 hodín. V prípade, že si vyberieme lety s kratšími prestupmi, tak za takúto letenku zaplatíme o necelých 10€ viac a to už je zaujímavé z pohľadu úspory času oproti cene. V takomto prípade strávime na ceste o 6 hodín menej ako pri kúpe najlacnejšej letenky.


► Letenky napríklad v termíne 7-16 február 2017.

► Ubytovanie v Nairobi už od 12€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Nairobi

Kalendár termínov Viedeň - Nairobi 449€


Vyhľadať ubytovanie v Nairobi


Podmienky vstupu do Kene

Krátkodobé turistické vízum je možné získať i pri vstupe do krajiny na hraničnom prechode/letisku.

Potrebné dokumenty:

  • platný cestovný doklad
  • vyplnený formulár
  • spiatočná letenka
  • poplatok 50 USD


Dĺžka platnosti víza je maximálne 90 dní (3 mesiace). Následne je možné jedenkrát krátkodobé vízum predĺžiť. Kenská strana nevyžaduje tranzitné vízum pokiaľ neopustíte tranzitný priestor letiska. Cena tranzitného víza (platné 7 dní) je 20 USD. Pri vstupe do krajiny existuje prihlasovacia povinnosť, ktorú splníte vyplnením príslušného formuláru na hraničnom prechode/letisku.