Exotický Zanzibar so zastávkou v Dubaji s let.spoločnosťou Emirates už od 549€

06.Jan 2017 | 15:21
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: zanzibar afrika letenky do afriky letenky na zanzibar dubaj

Prekážajú vám prestupy tak krátke, že ledva stihnete prebehnúť k terminálu a o prehliadke mesta sa vám môže len snívať? Máme pre vás riešenie. A prestup, počas ktorého stihnete nakúpiť a ešte si aj pozrieť najkrajšie miesta Dubaja. V meste mrakodrapov totiž strávite niekoľko dní predtým, ako vyrazíte na exotický Zanzibar a budete si užívať kúpanie v priezračnom mori pod rozpáleným africkým slnkom.

K ceste využite ponuku od let.spoločnosti Emirates s možnosťou zakúpiť si kombinované spiatočné letenky z Budapešti na Zanzibar so zastávkou v Dubaji už od 549€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 30kg. Letenky za túto cenu sú dostupné od februára do novembra 2017.


► Letenky napríklad v termíne 2-12 marec 2017.

► Ubytovanie v Zanzibare už od 14€ na osobu a noc.


Letenky Budapešť - Dubaj - Zanzibar - Budapešť 549€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie v Dubaji

Vyhľadať ubytovanie na Zanzibare


Víza do Dubaja

Od 22.marca 2014 bez nutnosti víz do Emirátov!


Podmienky vstupu na Zanzibar

Cestovný pas, platný min. 3 mesiace po požadovanej dobe pobytu, víza, spiatočná letenka či iné cestovné doklady, potvrdzujúce odchod z krajiny, medzinárodný preukaz o očkovaní proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí, pri služobnej návšteve – predloženie dokladu potvrdzujúceho účel cesty. Vízum je možné obdržať i pri vstupe do krajiny. Poplatok za vízum je 50 USD (platnosť 6 mesiacov jeden vstup, dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace)

Typ cestovného dokladu: cestovný pas a vízum

Klimatické podmienky: Priemerná ročná teplota sa počas celého roka príliš nemení a dosahuje okolo 30 stupňov Celzia. Najhorúcejšími mesiacmi sú november až február. Od marca do mája a od októbra do decembra je v krajine obdobie dažďov.


Zanzibar - rady a tipy

Chcete zažiť nádherné azúrové more, biele pláže, africkú exotiku, ale aj trochu histórie či zábavy? Hakuna ma tata, priatelia! Zanzibar je to správne miesto pre vás a momentálne ide na dračku! Ak chcete poradiť kam ísť, aká je doprava, ubytovanie a čo sa oplatí vidieť. No oveľa viac sa môžete dozvedieť na Travelistan.sk