Festival svetiel v Berlíne s letenkami z Bratislavy už od 20€

04.Sep 2016 | 17:14
Autor: Michal
Kategória: Lacné letenky
Značky: nemecko európa berlín festival svetiel

Berlín počas festivalu svetiel, zažite už 12-ty ročník „Festival of Lights" v hlavnom meste Nemecka, ktorý sa koná v termíne 7-16 október 2016.

Festival sa koná vždy počas dvoch októbrových týždňov, v rámci ktorých sú zaujímavým spôsobom nasvietené všetky známe miesta Berlína. Máte tak jedinečnú možnosť ako vidieť Brandenburskú bránu, Televíznu vežu, Bundestag či Berlínsky dóm v rôznych farbách a vyobrazenej svetelnej show.

Berlín je okrem iného známy ako miesto rozdelenia a znovu zjednotenia Nemecka, ktoré predstavoval dlhé roky Berlínsky múr. Jeho pozostatky je možné vidieť v meste aj dnes. Berlín patrí medzi najliberálnejšie mestá v celom Nemecku, čo ho robí atraktívnym najme pre komunity mladých ľudí. Mesto ponúka nespočetné možnosti kultúrneho, športového a spoločensk ého vyžitia.

Doprajte si predĺžený víkend a užite si ho v tomto zaujímavom meste. V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Berlína už od 20€. V cene letenky je príručná batožina do 10kg. V prípade, že by ste chceli cestovať s väčšou batožinou, napríklad s kufrom o váhe do 15kg, je poplatok za túto batožinu 35€. Za batožinu o váhe 20kg je poplatok 49€. Letenky za túto cenu sú dostupné práve aj počas festivalu svetiel.


► Letenky napríklad v termíne 8-11 október 2016.

► Ubytovanie v Berlíne už od 8€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie