FILIPÍNY: Letenky z Krakova do Manily od 498€

01.Okt 2017 | 23:18
Autor: oliver
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia filipíny manila letenky na filipíny letenky do manily letenky do ázie klm letisko krakov

Luxus, rajské biele pláže a azúrové more ukrývajúce neskutočné poklady. A tiež stará kultúra, za ktorou sa vydáte po stopách kmeňov Ifuago. Nekonečné ryžové polia. Vodopády a jaskyne v nedotknutej prírode. Toto všetko a ešte viac sa ukýva na vyše 7000 tropických ostrovoch „plávajúcich" Tichým oceánom.

Výlet na jeden z takýchto ostrovov si môžete urobiť, ak využijete ponuku spiatočných leteniek z Krakova do Manily s let.spoločnosťou KLM od 498€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 1x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch počas mesiacov október, november 2017 a marec 2018.

Letenky za túto cenu si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let.spoločnosti KLM.


► Letenky do Manily v termíne 8-16 november 2017.

► Ubytovanie v Manile už od 6€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do manily

Kalendár termínov Krakov - Manila

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Filipíny

Občania SR môžu na územie Filipín vstúpiť bez víz, ak ich pobyt neprekročí 30 dní. Pri vstupe je potrebné predložiť cestovný pas platný 6 mesiacov viac ako je doba plánovaného pobytu. V prípade dlhšieho pobytu udelí potrebné povolenie The Philippine Bureau of Immigration and Deportaton (Magallanes Drive, Intramuros, Manila – www.immigration.gov.ph). Povolenie môže byť udelené na dodatočné dva mesiace pobytu. Žiadosť je potrebné podať 7 dní pred termínom ukončením platnosti pôvodného povolenia.

Pri odlete z krajiny sa platí daň vo výške asi 11 USD.


Klimatické podmienky na Filipínach

Na Filipínach sú bežné tajfúny, povodne, zemetrasenia a zosuvy pôdy. Obdobie tajfúnov a povodní trvá od mája do novembra.

Tropická klíma s častými dažďami a miernym vetrom. Tri ročné obdobia: dažďové obdobie od júna do októbra, chladnejšie suché obdobie od novembra do februára a horúce suché obdobie od marca do mája.