FILIPÍNY: Manila z Budapešti s letenkami od 569€

13.Nov 2023 | 09:49
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: filipíny manila letenky do manily letenky na filipíny letisko budapešť ázia letenky do ázie

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Air China si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Manily od 569€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20 cm a maximálnou hmotnosťou 5kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha batožiny je 23kg.

Letenky do Manily sú dostupné pre cesty v termínoch od decembra 2023 do jún 2024.


► Letenky napríklad v termíne 6-15 október 2023.


KALENDÁR TERMÍNOV Budapešť - MANILA 569€

KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - MANILA 729€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE


Podmienky vstupu na Filipíny

Občania Slovenskej republiky môžu na územie Filipín vstúpiť bez víz, ak ich pobyt neprekročí 30 dní (v platnosti od 1. augusta 2013). Pri vstupe do krajiny je potrebné sa preukázať platným pasom a spiatočným lístkom, resp. lístkom do nasledujúcej destinácie.


Cestovný pas pri vstupe na Filipíny musí byť platný minimálne ešte 6 mesiacov po plánovanom ukončení pobytu na Filipínach.


Filipíny – krajina (v) ktorej sa nepreješ

Vyše 7 000 ostrovov, katalógovo krásne pláže, nádherné koralové záhrady, vraky japonských lodí z druhej svetovej vojny, sopky, džungľa. To všetko tvorí Filipíny s vodou teplou ako mlieko. Náš itinerár tvorili hlavne ostrovy Palawan a Coron, ku koncu sme sa presunuli na ostrov Bohol. Hlavné mesto Manilu sme využili čisto na prestupy a party life ostrov Boracay sme vynechali úplne. Ubytovanie sme riešili vopred cez booking.com. Chceli sme rôznorodosť a tak sme si užili všetko od chatky v lese pri rieke, cez hotely a hostely až po luxusné ubytovanie s infinity pool-om či súkromným ostrovom... čítať ďalejFILIPÍNY - Manila z Budapešti s letenkami od 569 eur