Filipíny - Manila z Viedne aj cez hlavnú sezónu od 479€

14.Júl 2016 | 18:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: filipíny manila ázia letenky do ázie letenky na filipíny letenky do manily letisko viedeň air china

Viac než 7100 ostrovov a z toho len 11 obývaných, aj to sú Filipíny. Výlet na jeden z takýchto ostrovov si môžete urobiť ak využijete ponuku spiatočných leteniek z Viedne do Manily s let.spoločnosťou Air China od 479€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od augusta 2016 do mája 2016.


► Letenky napríklad v termíne 3-16 február 2017.

► Ubytovanie v Manile už od 6€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Manila

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Filipíny

Občania SR môžu na územie Filipín vstúpiť bez víz, ak ich pobyt neprekročí 30 dní. Pri vstupe je potrebné predložiť cestovný pas platný 6 mesiacov viac ako je doba plánovaného pobytu. V prípade dlhšieho pobytu udelí potrebné povolenie The Philippine Bureau of Immigration and Deportaton (Magallanes Drive, Intramuros, Manila – www.immigration.gov.ph). Povolenie môže byť udelené na dodatočné dva mesiace pobytu. Žiadosť je potrebné podať 7 dní pred termínom ukončením platnosti pôvodného povolenia.

Pri odlete z krajiny sa platí daň vo výške asi 11 USD.


Klimatické podmienky na Filipínach

Na Filipínach sú bežné tajfúny, povodne, zemetrasenia a zosuvy pôdy. Obdobie tajfúnov a povodní trvá od mája do novembra.

Tropická klíma s častými dažďami a miernym vetrom. Tri ročné obdobia: dažďové obdobie od júna do októbra, chladnejšie suché obdobie od novembra do februára a horúce suché obdobie od marca do mája.