FILIPÍNY: Manila z Viedne s letenkami od 422€

18.Mar 2019 | 20:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia filipíny letenky do manily letenky do ázie letisko viedeň manila letenky na filipíny China Southern Airlines

Nádherná exotická ázijská krajina, to sú Filipíny. Navštívte filipínske hlavné mesto Manila a spoznajte túto jedinečnú krajinu. Manila často slúži ako vstupný bod na početné Filipínske ostrovy a ostrovčeky, ktoré ponúkajú rôzne druhy vodných aktivít a možností. Preto neváhajte a zvoľte si tie najvhodnejšie ostrovy a pláže pre strávenie neopakovateľnej dovolenky v exotike.

K ceste na Filipíny môžete využiť letenky z Viedne do Manily s let.spoločnosťou China Southern Airlines od 422€. V cene letenky je jedna príručná batožina do 5 kg a 1x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23 kg.

Letenky do Manily sú dostupné pre cesty počas mesiaca september 2019.


► Letenky napríklad v termíne 3-13 september 2019.

► Ubytovanie v Manile už od 8€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - MANILA 422€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu na Filipíny

Občania SR môžu na územie Filipín vstúpiť bez víz, ak ich pobyt neprekročí 30 dní. Pri vstupe je potrebné predložiť cestovný pas platný 6 mesiacov viac ako je doba plánovaného pobytu. V prípade dlhšieho pobytu udelí potrebné povolenie The Philippine Bureau of Immigration and Deportaton (Magallanes Drive, Intramuros, Manila – www.immigration.gov.ph). Povolenie môže byť udelené na dodatočné dva mesiace pobytu. Žiadosť je potrebné podať 7 dní pred termínom ukončením platnosti pôvodného povolenia.

Pri odlete z krajiny sa platí daň vo výške asi 11 USD.Manila z Viedne s letenkami od 422 eur