FILIPÍNY: Manila z Viedne s letenkami od 422€

18.Mar 2019 | 20:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia filipíny letenky do manily letenky do ázie letisko viedeň manila letenky na filipíny China Southern Airlines

Nádherná exotická ázijská krajina, to sú Filipíny. Navštívte filipínske hlavné mesto Manila a spoznajte túto jedinečnú krajinu. Manila často slúži ako vstupný bod na početné Filipínske ostrovy a ostrovčeky, ktoré ponúkajú rôzne druhy vodných aktivít a možností. Preto neváhajte a zvoľte si tie najvhodnejšie ostrovy a pláže pre strávenie neopakovateľnej dovolenky v exotike.

K ceste na Filipíny môžete využiť letenky z Viedne do Manily s let.spoločnosťou China Southern Airlines od 422€. V cene letenky je jedna príručná batožina do 5 kg a 1x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23 kg.

Letenky do Manily sú dostupné pre cesty počas mesiaca september 2019.


► Letenky napríklad v termíne 3-13 september 2019.

► Ubytovanie v Manile už od 8€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - MANILA 422€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu na Filipíny

Občania SR môžu na územie Filipín vstúpiť bez víz, ak ich pobyt neprekročí 30 dní. Pri vstupe je potrebné predložiť cestovný pas platný 6 mesiacov viac ako je doba plánovaného pobytu. V prípade dlhšieho pobytu udelí potrebné povolenie The Philippine Bureau of Immigration and Deportaton (Magallanes Drive, Intramuros, Manila –www.immigration.gov.ph). Povolenie môže byť udelené na dodatočné dva mesiace pobytu. Žiadosť je potrebné podať 7 dní pred termínom ukončením platnosti pôvodného povolenia.

Pri odlete z krajiny sa platí daň vo výške asi 11 USD.Manila z Viedne s letenkami od 422 eur