FILIPÍNY: Manila z Viedne s letenkami od 429€

12.Jan 2021 | 19:12
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia filipíny letenky do manily manila letenky na filipíny letenky do ázie Etihad Airways letisko viedeň

K ceste na Filipíny môžete využiť letenky z Viedne do Manily s let.spoločnosťou Etihad Airways od 429€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 50x40x25 cm a maximálnou hmotnosťou 7kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x20 cm a maximálnou hmotnosťou 5kg. Každý cestujúci má nárok na ľubovoľný počet kusov podpalubnej batožiny, pričom celková váha všetkých batožín nemôže presiahnuť 23kg.

Letenky do Manily sú dostupné pre cesty v termínoch od júla do decembra 2021.


► Letenky napríklad v termíne 6-14 október 2021.

► Ubytovanie v Manile už od 8€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - MANILA 429€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu na Filipíny

Občania SR môžu na územie Filipín vstúpiť bez víz, ak ich pobyt neprekročí 30 dní. Pri vstupe je potrebné predložiť cestovný pas platný 6 mesiacov viac ako je doba plánovaného pobytu. V prípade dlhšieho pobytu udelí potrebné povolenie The Philippine Bureau of Immigration and Deportaton (Magallanes Drive, Intramuros, Manila – www.immigration.gov.ph). Povolenie môže byť udelené na dodatočné dva mesiace pobytu. Žiadosť je potrebné podať 7 dní pred termínom ukončením platnosti pôvodného povolenia.

Pri odlete z krajiny sa platí daň vo výške asi 11 USD.


Filipíny – krajina (v) ktorej sa nepreješ

Vyše 7 000 ostrovov, katalógovo krásne pláže, nádherné koralové záhrady, vraky japonských lodí z druhej svetovej vojny, sopky, džungľa. To všetko tvorí Filipíny s vodou teplou ako mlieko. Náš itinerár tvorili hlavne ostrovy Palawan a Coron, ku koncu sme sa presunuli na ostrov Bohol. Hlavné mesto Manilu sme využili čisto na prestupy a party life ostrov Boracay sme vynechali úplne. Ubytovanie sme riešili vopred cez booking.com. Chceli sme rôznorodosť a tak sme si užili všetko od chatky v lese pri rieke, cez hotely a hostely až po luxusné ubytovanie s infinity pool-om či súkromným ostrovom... čítať ďalejFILIPÍNY - Manila z Viedne s letenkami od 429 eur