FILIPÍNY: Manila z Viedne s letenkami od 489€

14.Jan 2019 | 08:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia filipíny manila letenky na filipíny letenky do manily letenky do ázie letisko viedeň air china

K ceste na Filipíny môžete využiť letenky z Viedne do Manily s let.spoločnosťou Air Chinaod 489€. V cene letenky je jedna príručná batožina do 5kg a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg.

Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od februára do júla 2019.


► Letenky napríklad v termíne 13-21 september 2018.

► Ubytovanie v Manile už od 6€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - MANILA 489€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu na Filipíny

Občania SR môžu na územie Filipín vstúpiť bez víz, ak ich pobyt neprekročí 30 dní. Pri vstupe je potrebné predložiť cestovný pas platný 6 mesiacov viac ako je doba plánovaného pobytu. V prípade dlhšieho pobytu udelí potrebné povolenie The Philippine Bureau of Immigration and Deportaton (Magallanes Drive, Intramuros, Manila – www.immigration.gov.ph). Povolenie môže byť udelené na dodatočné dva mesiace pobytu. Žiadosť je potrebné podať 7 dní pred termínom ukončením platnosti pôvodného povolenia.

Pri odlete z krajiny sa platí daň vo výške asi 11 USD.


Klimatické podmienky na Filipínach

Na Filipínach sú bežné tajfúny, povodne, zemetrasenia a zosuvy pôdy. Obdobie tajfúnov a povodní trvá od mája do novembra.

Tropická klíma s častými dažďami a miernym vetrom. Tri ročné obdobia: dažďové obdobie od júna do októbra, chladnejšie suché obdobie od novembra do februára a horúce suché obdobie od marca do mája. FILIPÍNY- Manila z Viedne s letenkami od 489 eur