Filipíny - ostrov Cebu z Budapešti od 416€

13.Feb 2017 | 17:52
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko budapešť indonézia cebu ázia letenky na cebu letenky do ázie klm Xiamen Airlines

Cebu patrí k 7000 ostrovom Filipín. Vďaka ľahkej dostupnosti je z jedným z najnavštevovanejších. No nebude to len kvôli tomu. Myslíme si, že rajské pláže s krásnymi koralmi, vulkány, vodopády a orchideové farmy na tom tiež majú svoj podiel. Presvedčte sa sami s letenkami od spoločností KLM a Xiamen Airlines.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti na Cebu už od 416€. Letenky za túto cenu si môžete vyhľadať a rezervovať priamo na stránkach let.spoločnosti Xiamen Airlines. Nevýhodou týchto lacných leteniek na Bali je dĺžka letov. Cesta na Bali trvá 33 hodín a pri návrate strávime na ceste až 42 hodín. Letenky sú dostupné v obmedzenom počte počas mesiacov október a november 2017.


► Letenky napríklad v termíne 18.10. - 3.11. 2017.

► Ubytovanie na Cebu už od 5€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na Xiamen Airlines

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Bali (Indonézia)

30 dní (bezvízový styk občanov SR je obmedzený na účel turizmu na krátku dobu pobytu nepresahujúcu 30 dní, bez možnosti zmeny účelu alebo predĺženia pobytu a dá sa uplatňovať len cez vybrané hraničné vstupy na 5 medzinárodných letiskách: Soekarno-Hatta v Jakarte, Juanda v Surabayi, Ngurah Rai na Bali, Kualanamu v Medane, Hang Nadim v Batame a 4 prístavoch: Sri Bintan Pura v Tanjung Pinang, Batam Center v Batame, Sekupang v Batame a Tanjung Uban).