FILIPÍNY: Ostrov Cebu z Prahy s letenkami od 505€

16.Jan 2019 | 08:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko praha filipíny cebu ázia letenky na cebu letenky do ázie China Eastern

Cebu patrí k 7000 ostrovom Filipín. Vďaka ľahkej dostupnosti je z jedným z najnavštevovanejších. No nebude to len kvôli tomu. Myslíme si, že rajské pláže s krásnymi koralmi, vulkány, vodopády a orchideové farmy na tom tiež majú svoj podiel. Presvedčte sa sami s letenkami od spoločnosti China Eastern.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Prahy na Cebu už od 537€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti do 23kg. Letenky sú dostupné v termínoch od februára do marca 2019.


► Letenky napríklad v termíne 28.2. - 14.3. 2019.

► Ubytovanie na Cebu už od 5€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV PRAHA - CEBU

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu na Filipíny

Občania SR môžu na územie Filipín vstúpiť bez víz, ak ich pobyt neprekročí 30 dní. Pri vstupe je potrebné predložiť cestovný pas platný 6 mesiacov viac ako je doba plánovaného pobytu. V prípade dlhšieho pobytu udelí potrebné povolenie The Philippine Bureau of Immigration and Deportaton (Magallanes Drive, Intramuros, Manila – www.immigration.gov.ph). Povolenie môže byť udelené na dodatočné dva mesiace pobytu. Žiadosť je potrebné podať 7 dní pred termínom ukončením platnosti pôvodného povolenia. Pri odlete z krajiny sa platí daň vo výške asi 11 USD.


Klimatické podmienky na Filipínach

Na Filipínach sú bežné tajfúny, povodne, zemetrasenia a zosuvy pôdy. Obdobie tajfúnov a povodní trvá od mája do novembra. Tropická klíma s častými dažďami a miernym vetrom. Tri ročné obdobia: dažďové obdobie od júna do októbra, chladnejšie suché obdobie od novembra do februára a horúce suché obdobie od marca do mája.Ostrov Cebu z Prahy s letenkami od 505 eur