FILIPÍNY: Ostrov Cebu z Prahy s letenkami od 537€

13.Okt 2018 | 18:23
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko budapešť filipíny cebu ázia letenky na cebu letenky do ázie China Eastern

Cebu patrí k 7000 ostrovom Filipín. Vďaka ľahkej dostupnosti je z jedným z najnavštevovanejších. No nebude to len kvôli tomu. Myslíme si, že rajské pláže s krásnymi koralmi, vulkány, vodopády a orchideové farmy na tom tiež majú svoj podiel. Presvedčte sa sami s letenkami od spoločnosti China Eastern.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Prahy na Cebu už od 537€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti do 23kg. Letenky sú dostupné v termínoch od novembra 2018 do marca 2019.


► Letenky napríklad v termíne 18.10. - 3.11. 2017.

► Ubytovanie na Cebu už od 5€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Praha - Cebu

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE


Podmienky vstupu na Filipíny

Občania SR môžu na územie Filipín vstúpiť bez víz, ak ich pobyt neprekročí 30 dní. Pri vstupe je potrebné predložiť cestovný pas platný 6 mesiacov viac ako je doba plánovaného pobytu. V prípade dlhšieho pobytu udelí potrebné povolenie The Philippine Bureau of Immigration and Deportaton (Magallanes Drive, Intramuros, Manila –www.immigration.gov.ph). Povolenie môže byť udelené na dodatočné dva mesiace pobytu. Žiadosť je potrebné podať 7 dní pred termínom ukončením platnosti pôvodného povolenia. Pri odlete z krajiny sa platí daň vo výške asi 11 USD.


Klimatické podmienky na Filipínach

Na Filipínach sú bežné tajfúny, povodne, zemetrasenia a zosuvy pôdy. Obdobie tajfúnov a povodní trvá od mája do novembra. Tropická klíma s častými dažďami a miernym vetrom. Tri ročné obdobia: dažďové obdobie od júna do októbra, chladnejšie suché obdobie od novembra do februára a horúce suché obdobie od marca do mája.Ostrov Cebu z Prahy s letenkami od 537 eur