Filipíny s letenkami aj počas Vianoc od 500€

26.Júl 2018 | 09:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia filipíny manila letenky na filipíny letenky do manily letenky do ázie letisko krakov klm Philippine Airlines

Vyše 7000 ostrovov v Tichom oceáne, vyše 7000 kúskov raja, vďaka ktorým bude každý deň vašej dovolenky jedinečný. Vydajte sa tam, kde si každý žije svojím tempom, a dokonca snáď hovorí svojím vlastným jazykom. Na miesta, kde objavíte kúsok nespútanej prírody. Na pláže a more so zakaždým iným odtieňom modrej. Za novými dobrodružstvami na tých najneskutočnejších miestach na svete. Krásy ostrovov Baracay, Palawan, Cebu, ale i metropoly Manila môžete teraz objaviť s letenkami od spoločností KLM a Philippine Airlines.

Ak ste sa rozhodli pre návštevu Filipín, tak využite aktuálnu ponuku spiatočných leteniek z Krakova do Manily už od 500€. Letenky za túto sumu si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránku let.spoločnosti KLM. V cene letenky je jedna príručná batožina a 1x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg.

Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od novembra do decembra 2018.


► Letenky napríklad v termíne 7-14 november 2018.

► Ubytovanie v Manile už od 6€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránke KLM

Kalendár termínov krakov - Manila

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Filipíny

Občania SR môžu na územie Filipín vstúpiť bez víz, ak ich pobyt neprekročí 30 dní. Pri vstupe je potrebné predložiť cestovný pas platný 6 mesiacov viac ako je doba plánovaného pobytu. V prípade dlhšieho pobytu udelí potrebné povolenie The Philippine Bureau of Immigration and Deportaton (Magallanes Drive, Intramuros, Manila – www.immigration.gov.ph). Povolenie môže byť udelené na dodatočné dva mesiace pobytu. Žiadosť je potrebné podať 7 dní pred termínom ukončením platnosti pôvodného povolenia.


Klimatické podmienky

Na Filipínach sú bežné tajfúny, povodne, zemetrasenia a zosuvy pôdy. Obdobie tajfúnov a povodní trvá od mája do novembra.

Tropická klíma s častými dažďami a miernym vetrom. Tri ročné obdobia: dažďové obdobie od júna do októbra, chladnejšie suché obdobie od novembra do februára a horúce suché obdobie od marca do mája.


Očkovanie

Povinné nie je žiadne očkovanie, pri cestovaní sa doporučuje očkovanie proti žltačke.
Riziko malárie je v turistických oblastiach Filipín (Manila, Boracay, Mindoro) relatívne malé, profylaxia antimalarikami je na individuálnom zvážení každého cestovateľa.