Filipíny z Ríma s letenkami od 359€

17.Okt 2016 | 23:38
Autor: Michal
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia filipíny manila letenky do ázie letenky na filipíny letenky do manily

Nádherná exotická ázijská krajina, to sú Filipíny. Navštívte filipínske hlavné mesto Manila a spoznajte túto jedinečnú krajinu. Manila sa rozrastá do šírky aj do výšky a nie je nič nezvyčajné vidieť v meste početné výškové budovy. V meste sú viditeľné vplyvy z čias španielskej koloniálnej nadvlády, neskoršie z nadvlády Britov či Američanov. Zo zachovaných pamiatok za návštevu rozhodne stoja zvyšky mestského opevnenia s obrannými baštami či Manilská Katedrála. Tak ako každé ázijské veľkomesto aj Manila má svoje zaujímavé nákupné centrá, pouličné trhy a miestne vývarovne, stačí si len vybrať ten správny miestny podnik. Manila často slúži ako vstupný bod na početné Filipínske ostrovy a ostrovčeky, ktoré ponúkajú rôzne druhy vodných aktivít a možností. Preto neváhajte a zvoľte si tie najvhodnejšie ostrovy a pláže pre strávenie neopakovateľnej dovolenky v exotike.

K ceste na Filipíny môžete využiť letenky z Ríma do Manily s let.spoločnosťou China Southern Airlines od 359€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 1x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od novembra do decembra 2016.


► Letenky napríklad v termíne 8-25 november 2016.

► Ubytovanie v Manile už od 6€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Rím - Manila

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Filipíny

Občania SR môžu na územie Filipín vstúpiť bez víz, ak ich pobyt neprekročí 30 dní. Pri vstupe je potrebné predložiť cestovný pas platný 6 mesiacov viac ako je doba plánovaného pobytu. V prípade dlhšieho pobytu udelí potrebné povolenie The Philippine Bureau of Immigration and Deportaton (Magallanes Drive, Intramuros, Manila – www.immigration.gov.ph). Povolenie môže byť udelené na dodatočné dva mesiace pobytu. Žiadosť je potrebné podať 7 dní pred termínom ukončením platnosti pôvodného povolenia.

Pri odlete z krajiny sa platí daň vo výške asi 11 USD.


Klimatické podmienky na Filipínach

Na Filipínach sú bežné tajfúny, povodne, zemetrasenia a zosuvy pôdy. Obdobie tajfúnov a povodní trvá od mája do novembra.

Tropická klíma s častými dažďami a miernym vetrom. Tri ročné obdobia: dažďové obdobie od júna do októbra, chladnejšie suché obdobie od novembra do februára a horúce suché obdobie od marca do mája.