FÍNSKO: Spiatočné letenky Budapešti do Tampere od 56€

20.Jan 2018 | 16:47
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: tampere európa fínsko letenky do fínska letenky do tampere letisko budapešť ryanair

Využite ďalší z našich tipov a zaleťte si počas jari do krajiny tisícich jazier. V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do fínskeho Tampere už od 17442Ft / 56€. V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a 1x menšia príručná batožina, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm. Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.

Letenky za túto cenu sú dostupné v obmedzenom počte počas mesiaca máj 2018.

Od pondelka 15. januára 2018 mení najväčšia európska letecká spoločnosť Ryanair podmienky prepravy príručných batožín! Väčšia príručná batožina cestujúceho už bude prepravená v podpalubí, na palube bude povolený len druhý menší kus batožiny, napr. kabelka.

Viac info o nových prepravných podmienkach.


► Letenky napríklad v termíne 23-30 máj 2018.

► Ubytovanie v Tampere už od 25€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Kalendár termínov Budapešť - Tampere

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Ako sa dostať z letiska Tampere do centra Tampere

Na výber máme z dvoch možností. Tou prvou je využiť autobusy spoločnosti Tokee, ktoré nadväzujú na linky let.spoločnosti Ryanair. Cena jednosmerného lístka je 6€.

Druhá možnosť je využiť autobus miestnej MHD a to linku číslo 1A, ktorá premáva medzi letiskom a centrom. Cena lístka je 5€.

Cena taxi z letiska do centra Tampere je približne 30€-40€.Spiatočné letenky Budapešti do Tampere od 56 eur