FÍNSKO: Turku z Krakova s letenkami od 18€

22.Apr 2019 | 19:53
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa turku letenky do turku fínsko letenky do fínska letisko krakov wizzair

Toto nádherné prístavné mesto, ktoré leží na rieke Aurajoki, je jedno z najstarších a najnavštevovanejších fínskych miest. Vďaka svojej bohatej histórií má svojim návštevníkom určite čo ponúknuť. Medzi najväčšie turistické lákadlá určite patrí hrad z 12.storočia, ktorý leží neďaleko prístavu. No za návštevu stojí aj katedrála Tuomiokirkko z 13.storočia, ktorá patrí k najdôležitejších svätostánkom vo Fínsku.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Krakova do Turku už od 78Zl (cca 18€). Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Turku sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca máj 2019.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 22-26 máj 2019.

► Ubytovanie vo Valencii už od 25€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY DO Turku

KALENDÁR TERMÍNOV Krakov - Turku

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE


FÍNSKO - Turku z Krakova s letenkami od 18 eur