FLORIDA: Daytona Beach z Viedne s letenkami od 499€

28.Jan 2019 | 19:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: usa letenky do usa florida letenky na floridu Daytona Beach letenky do Daytona Beach letisko viedeň klm delta airlines

V aktuálnej ponuke od let.spoločností KLM a delta Airlines si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Daytona Beach od 499€. V cene letenky je 1x príručná batožina do 10 kg (55cm x 35cm x 23cm) 1x malá príručná batožina do 2 kg (40cm x 30cm x 15cm).

Letenky do Daytona Beach sú dostupné v obmedzenom počte počas mesiacov marec a apríl 2019.


► Letenky napríklad v termíne 12-18 marec 2019.

► Ubytovanie v Daytona Beach od 28€ na osobu a noc .


Kalendár termínov Viedeň - Daytona Beach 499€

Vyhľadať ubytovanie v Daytona Beach

Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.


V našej skupine na Facebooku nájdete tipy na lacné letenky do USA, Kanady a okolia. A ako aj v iných našich skupinách, nie len to! Nájdete tu občas aj tipy na akciové pobyty v Severnej Amerike, zaujímavosti a rady, ale aj upozornenia a výstrahy, ktoré sa vám zídu už pri plánovaní cesty alebo priamo počas vašich dobrodružných potuliek.

Ďalšie podobné skupiny s tipmi na lacné letenky, kam sa môžete pridať:Daytona Beach z Viedne s letenkami od 499 eur