Florida - Letenky z Viedne do Orlanda od 380€

16.Mar 2017 | 20:25
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: usa Severná Amerika miami letenky do usa letenky na floridu letenky do orlanda eurowings letisko viedeň

Hľadáte krásne pláže, všadeprítomnú históriu alebo tie najlepšie múzeá? Choďte niekam inam. Orlando, domov magického basketbalového klubu, je o zábave a atrakciách. SeaWorld, kde si zaplávate s delfínmi. Disney World, ktorým vás prevedie Mickey Mouse. Množstvo obrovských zábavných parkov je tu snáď nekonečné. Je len na vás, ktoré z nich vďaka akciovým letenkám navštívite.

K ceste na Floridu využite ponukou lacných letov od let.spoločnosť Eurowings. Aktuálne si môžte zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Orlanda už od 380€. V cene letenky je 1x príručná batožina do 8kg. Poplatok za 23kg zapísanú batožinu do podpalubia je 60€. Letenky za tieto ceny sú dostupné od novembra 2017 do marca 2018.


► Letenky napríklad v termíne 4-11 november 2017.

► Ubytovanie v Orlande už od 20€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.