Francúzska riviéra cez letné prázdniny. Nice z Viedne s letenkami od 25€

15.Jún 2019 | 08:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: nice európa francúzsko letenky do francúzska letenky do nice letisko viedeň wizzair

K ceste na francúzsku riviéru využite ponuku leteniek z Viedne do Nice už od 25€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch počas mesiaca august 2019.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 9-14 august 2019.

► Ubytovanie v Nice už od 17€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY DO NICE

Kalendár termínov Viedeň - Nice

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V NICE

Tipy na ubytovanie

Zaujímavou a cenovo výhodnou ponukou je Hotel Locarno***. Nachádza sa necelých 100 m od Promenade des Anglai a v blízkosti historickej časti Nice. Za noc v 2-lôžkovej izbe s raňajkami zaplatíte od 47€, čo je cca 24€ na osobu a noc.

O niekoľko euro a jednu hviezdičku navyše zaplatíte ak sa rozhodnete ubytovať vo 4-hviezdičkovom hotely Villa Bougainville by Happyculture. Tento hotel sa nachádza v elegantnej budove v štýle belle époque v centre Nice, necelých 300 m od železničnej stanice. Za noc v 2-lôžkovej izbe s raňajkami zaplatíte od 69€, čo je cca 35€ na osobu a noc.