FRANCÚZSKO: Bordeaux z Budapešti s letenkami od 24€

08.Jan 2018 | 11:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa francúzsko letenky do francúzska Bordeaux letenky do Bordeaux letisko budapešť wizzair

Mesto Bordeaux u nás až tak známe nie je. Skôr nám niečo hovorí víno, ktoré sa v jeho okolí produkuje. Ochutnajte a vychutnajte si ho. I atmosféru čarovného prístavného mesta, ktoré vám poodhalí svoje architektonické bohatstvo a vezme vás na výlet do minulosti.

V aktuálnej ponuke od let. spoločnosti WizzAir si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Bordeaux od 7680Ft (cca 24€). Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 13480Ft (cca 44€).

Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou o rozmeroch 55 × 40 × 23 cm s váhou max. 10 kg. Na každý kus podanej batožiny sa vzťahujú ďalšie poplatky.

Letenky za túto cenu sú dostupné v obmedzenom počte počas mesiaca január 2018.


► Letenky do Bordeaux v termíne 26-29 január 2018.

► Ubytovanie v Bordeaux už od 16€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 60€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanieVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 10€ až 25€ kredit na ubytovanie.Bordeaux z Budapešti s letenkami od 24 eur