FRANCÚZSKO: Marseille z Krakova s letenkami od 20€

05.Dec 2017 | 09:32
Autor: oliver
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa ryanair Marseille francúzsko letenky do francúzska letenky do Marseille letisko krakov

(Aktualizované 5.12.2017) Prístavný Marseille leží tak trochu v tieni "významnejších" francúzskych miest. Napriek tomu stojí za to ho navštíviť. Veď podobne ako v iných mestách Stredomoria, aj tu zanechali svoje stopy a kultúru Gréci. Hľadáte aj iné dôvody, prečo využiť lacné letenky do najstaršieho mesta Francúzska? Kvalitné múzeá, krásne pláže a bujarý nočný život presvedčia aj tých najväčších skeptikov.

V aktuálnej ponuke od leteckej spoločnosti Ryanair máme teraz možnosť zakúpiť spiatočné letenky z Krakova do Marseille už od 80Zl (cca 20€). V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a 1x menšia príručná batožina, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm. V prípade zapísanej batožiny do podpalubia o hmotnosti do 20kg si priplatíte 50€.

Viac info ohľadom o nových podmienkach prepravy batožiny u let.spoločnosti Ryanair si môžete prečítať v našom článku: Ryanair mení prepravné podmienky pre batožinu. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca január 2018.


► Letenky do Marseille v termíne 12-15 január 2018.

► Ubytovanie v Marseille už od 18€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Kalendár termínov Krakov - Marseille

Vyhľadať ubytovanie v MarseilleVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Marseille z Krakova s letenkami od 20 eur