Grécky ostrov Lesbos v jarných termínoch s letenkami od 60€

23.Apr 2017 | 13:03
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: grécko lesbos európa letenky do grécka letenky na lesbos letisko viedeň eurowings

Grécko je u nás veľmi obľúbené. Často vyrážame na Krétu, Rodos alebo Zakynthos. Využite akciové letenky a objavte aj iné ostrovy. Napríklad vulkanický Lesbos. Je známy predovšetkým pre svoju prírodu, vodopády a termálne pramene. No tak, ako ostatným gréckym rajom, ani jemu nechýbajú krásne pláže a fascinujúca architektúra.

Využite k tomu ponuku od let.spoločnosti Eurowings s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne na Lesbos to už od 60€. V cene letenky je 1x príručná batožina do 8kg. Poplatok za 23kg zapísanú batožinu do podpalubia je 30€. Letenky za tieto ceny sú dostupné počas mesiaca máj 2017.


► Letenky napríklad v termíne 2-9 mája 2017.

► Ubytovanie na Lesbose už od 10€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na Lesbos

Vyhľadať ubytovanie na LesboseTipy na ubytovanie na Lesbose

Studio Desponia

Štúdio Despoina, ubytovanie prevádzkované rodinou, sa nachádza 100 metrov od pláže Skala Kallonis. Ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a balkónom s výhľadom na mesto. Obchody a reštaurácie nájdete vo vzdialenosti 30 metrov.

Všetky izby sú vybavené TV a chladničkou. V každej z nich sa nachádza jedálenský kút. Nechýba ani súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom a bezplatnými toaletnými potrebami.

Mesta Kalloni je vzdialené 3 km. Štúdio sa nachádza 25 km od nádherného letoviska Molivos.

Rezervovať ubytovanie od 10€ na osobu a nocApartment Toula

Toto ubytovanie sa nachádza 3 minúty chôdze od pláže. Tieto apartmány sa nachádzajú v očarujúcej oblasti Petra, blízko centra mesta. Ponúkajú fantastický výhľad na more a krásne západy slnka.

Každé štúdio má balkón alebo verandu s výhľadom na hory alebo more a vlastný kuchynský kút s chladničkou, varnou kanvicou a sporákom s 2 platničkami.

Sú vzdialené iba 100 metrov od centra a pláže Petry a 50 metrov od miestnych taverien a supermarketov

Rezervovať ubytovanie od 11€ na osobu a noc