Grécky ostrov Mykonos začiatkom prázdnin. Spiatočné letenky z Viedne od 35€

23.Máj 2021 | 14:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: grécko letenky do grécka wizzair mykonos letenky na Mykonos letisko viedeň

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne na ostrov Mykonos už od 35€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky na Mykonos sú dostupné pre cesty v termínoch koncom mesiaca júna začiatkom mesiaca júl 2021.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.
  • Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 29.6. - 10.7. 2021

Ubytovanie na Mykonose už od 30€ na osobu a noc


VYHĽADAŤ LETENKY na mykonos

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - mykonos

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE na mykonose

Upozornenie pred cestou do Grécka

Vstup na územie Grécka je povolený iba po predložení negatívneho PCR testu, ktorý nesmie byť starší viac ako 72 hodín, musí byť v anglickom jazyku a musí obsahovať meno, priezvisko a číslo cestovného pasu alebo občianskeho preukazu cestujúceho.

Negatívny výsledok PCR testu nemusí pri vstupe preukazovať:

  • dieťa do 5 rokov,
  • osoba, ktorá absolvovala plné zaočkovanie proti COVID-19 a má o tom potvrdenie v anglickom jazyku z ktorého je zrejmé, že od zaočkovania druhou dávkou vakcíny (ak ide o dvojdávkovú vakcínu) uplynulo viac ako 14 dní. Pre tento účel sú akceptované potvrdenia o očkovaní vakcínami : Pfizer BioNtech, Moderna, Astra Zeneca / Oxford, Novavax, Johnson + Johnson / Janssen, Sinovac Biotech, Gamaleya (Sputnik), Cansino Biologics, Sinopharm,
  • osoba, ktorá za posledných 9 mesiacov prekonala ochorenie COVID-19 a predloží o tom potvrdenie od verejného zdravotníckeho zariadenia alebo certifikovaného laboratória v anglickom jazyku. Ďalšou možnosťou je potvrdenie o pozitívnom PCR výsledku testu, ktorý potvrdzuje, že osoba prekonala COVID-19, a od ochorenia uplynuli minimálne 2 mesiace a nie viac ako 9 mesiacov pre vstupom do Grécka.

Cestujúci z krajín EÚ a Schengenského priestoru, USA, Spojeného kráľovstva, Spojených arabských emirátov, Srbska, Izraela, Austrálie, Nového Zélandu, Rwandy, Singapuru, Južnej Kórei, Thajska a Ruska nemusia absolvovať 7-dňovú karanténu ak:

  • majú negatívny PCR test vykonaný menej 72 hodín pred cestou, alebo
  • majú potvrdenie o plnom zaočkovaní proti ochoreniu COVID-19 v anglickom jazyku, v ktorom sa uvádza, že od úplného zaočkovania (teda od druhej dávky, ak ide o dvojdávkovú vakcináciu) uplynulo 14 dní.

Od všetkých cestujúcich prichádzajúcich do Grécka sa naďalej vyžaduje vyplnenie online formulára (The Passenger Locator Form – PLF), ktorý je potrebné odoslať najneskôr 24 hodín pred vstupom do krajiny (v anglickom jazyku). Vo formulári je potrebné uviesť údaje ako napr. odkiaľ osoba cestuje, dĺžku predchádzajúcich pobytov v iných krajinách či adresu svojho pobytu v Grécku.

Elektronický formulár pre vstup do GréckaGrécky ostrov Mykonos začiatkom prázdnin. Spiatočné letenky z Viedne od 35 eur