Grécky ostrov Samos z Viedne od 100€

01.Máj 2017 | 00:14
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa samos grécko letenky na samos letenky do grécka eurowings letisko viedeň

Len pár kilometrov od Turecka leží u nás v celku neznámy ostrov Samos. Rodisko slávneho matematika Pytagora patrí k najkrajším gréckym ostrovom. Dôkazom je prístav Pytagorio a jeho historické pamiatky z antických čias. A tiež obrovské množstvo zelene, kamenisté pláže s nádhernou vodou i to, že ho zatiaľ nestihol poznačiť masový turizmus.

Využite k tomu ponuku od let.spoločnosti Eurowings s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne na Samos to už od 100€. V cene letenky je 1x príručná batožina do 8kg. Poplatok za 23kg zapísanú batožinu do podpalubia je 30€. Letenky za tieto ceny sú dostupné počas mesiaca máj 2017.


► Letenky napríklad v termíne 2-9 mája 2017.

► Ubytovanie na Samose už od 16€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na Samos

Vyhľadať ubytovanie na SamoseTipy na ubytovanie na Samose

Samos Bay Hotel by Gagou Beach ***

Toto ubytovanie sa nachádza 1 minútu chôdze od pláže. Tento hotel sa nachádza priamo na nádhernej pláži Gagou. Ponúka vynikajúcu plážovú základňu s relaxačnou a príjemnou atmosférou, bezplatný prístup na internet a ubytovanie s polpenziou.

Komfortné izby v hoteli Gago Beach sú vyzdobené v teplých farbách, ktoré poskytujú útulné prostredie. Sú tiež vybavené klimatizáciou a balkónmi s výhľadom na okolie.

Rušné centrum mesta Samos je od hotela Gagou Beach vzdialené asi 700 metrov a prístav Samos 500 metrov.

Rezervovať ubytovanie od 16€ na osobu a noc

Mirini Hotel ***

Toto ubytovanie sa nachádza 2 minúty chôdze od pláže. Tento hotel je tradičnou 3-poschodovou budovou s výborným umiestneným, iba 15 metrov od mora. Ponúka výnimočný výhľad na záliv Samos zo všetkých izieb.

Nájdete tu veľkú terasu a salónik, kde si môžete vychutnať raňajky alebo neskorý drink pri obdivovaní úžasného východu a západu slnka. Prístup na internet a bezplatné parkovanie sú tiež k dispozícii a recepcia je otvorená 24 hodín denne. Sú vzdialené iba 100 metrov od centra a pláže Petry a 50 metrov od miestnych taverien a supermarketov

Rezervovať ubytovanie od 20€ na osobu a noc