Grécky ostrov Zakyntos z Budapešti cez letné prázdniny od 79€

12.Jún 2017 | 20:49
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa Zakyntos grécko letisko budapešť wizzair letenky do grécka letenky na zakyntos

Pláž Navagio s notoricky známym vrakom lode patrí k najkrajším a najznámejším miestam Grécka, a snáď aj celého sveta. Nájdete ho spolu s malebnou prírodou, morskými jaskyňami a cyprusovými hájmi na rajskom ostrove Zakynthos, ktorý kvôli jeho orchideám prezývali aj „kvet východu".

K ceste na grécky ostrov Zakyntos môžete využiť ponuku od let.spoločnosti Wizzair s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Budapešti už od 24180Ft /79€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 97€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 97€ a za väčšiu batožinu do 32kg zaplatíte 85€. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca júl a august 2017.


► Letenky napríklad v termíne 27.7. - 17.8. 2017.

► Ubytovanie na Zakyntose už od 15€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 60€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať letenky na stránke let.spoločnosti wizzair

Kalendár termínov Budapešť - Zakyntos

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie