Grécky Rhodos v jarných termínoch. Letenky z Viedne od 30€

04.Mar 2024 | 10:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: grécko rhodos letenky na rhodos letisko viedeň letenky do grécka ryanair európa

Rhodos je jeden z najväčších a najnavštevovanejších ostrovov v Grécku. Leží v Egejskom mori a je známy svojou bohatou históriou, nádhernou prírodou a krásnymi plážami. Je skvelým miestom na oddych a relax. Ponúka širokú škálu možností ubytovania, stravovania a zábavy. Okrem toho je tu čo vidieť a robiť pre každého.

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne na grécky ostrov Rhodos už od 30€. Letenky na Rhodos sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca apríl 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 14-24 apríl 2024


Zobraziť LETENKY na Rhodos

Zobraziť Kalendár termínov Viedeň - Rhodos

Zobraziť UBYTOVANIE na Rhodose


Čo sa oplatí vidieť na Rhodose?

  • Mesto Rodos: Okrem Starého Mesta sa v meste Rodos nachádza aj mnoho ďalších zaujímavých miest, ako napríklad Archeologické múzeum, Veľmajstrovský palác a Akvárium.
  • Údolie Faraklos: Údolie Faraklos je údolie nachádzajúce sa v západnej časti ostrova Rhodos. Je domovom malej dedinky Faraklos a niekoľkých starovekých kostolov.
  • Prasonisi: Prasonisi je mys nachádzajúci sa na južnom cípe ostrova Rhodos. Je to obľúbené miesto na windsurfing a kitesurfing.
  • Zátoka Anthony Quinna: Zátoka Anthony Quinna je malá zátoka nachádzajúca sa na juhovýchodnej strane ostrova Rhodos. Je pomenovaná po hercovi Anthony Quinnovi, ktorý si tu postavil vilu.
  • Lindos: Lindos je malebné mesto nachádzajúce sa na východnej strane ostrova Rhodos. Je domovom akropoly, ktorá je zapísaná na zozname svetového dedičstva UNESCO.