Grécky Solún z Bratislavy s letenkami už od 38€

02.Aug 2017 | 10:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa thessaloniki grécko letenky do grécka letisko bratislava ryanair

Grécko vždy patrilo k našim obľúbeným destináciám. Vyhľadávame ostrovy a ich pláže, Panteónom v Aténach. Mesto, o ktorom sme sa učili v škole, je tak trochu v tieni. Vďaka akčným letenkám sa to možno zmení a do mesta Thessaloniki, u nás známeho ako Solún, si nájdete cestu. A objavíte druhý najväčší prístav Grécka, mesto, z ktorého nám priniesli písmo. A tiež jeho najkrajšie pamiatky, akými sú Biela veža a chrám solúnskych bratov.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Thessaloniki už od 38€. V cene letenky je 1 príručná batožina do 10kg a jedna menšia príručná batožina ako napríklad dámska kabelka alebo taška na notebook či fotoaparát. V prípade, že by ste chceli cestovať s väčšou batožinou, napríklad s kufrom o váhe do 15kg, je poplatok za túto batožinu 40€. Za batožinu o váhe 20kg je poplatok 50€. Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť v termínoch počas mesiaca november 2017.


Letenky napríklad v termíne 24-27 november 2017.

Ubytovanie v Thessaloniki už od 10€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanieVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Doprava z letiska Thessaloniki do centra mesta

Najlacnejšou možnosťou ako sa dostať z letiska do centra mesta Thessaloniki je využiť autobusovú dopravu. Z letiska premáva každú polhodinu bus číslo 78. Cena lístka je 0,60€ a z letiska do centra trvá cesta cca 45 minút.

Ak dávate prednosť rýchlejšej a pohodlnejšej preprave taxíkom, tak za jazdu do centra zaplatíte približne 15€.


Chalkidiki & Sithonia – Nádherné pláže

Egejské more, biely piesok ako v Karibiku a božský pokoj na zelenom polostrove. Aj to sú spoločné menovatele gréckeho Chalkidiki. Stačí si kúpiť lacné letenky do Thessaloniki, požičať auto na letisku, vybrať si ten správny „prst" a nekonečné plážovanie sa môže začať... viac na http://svetobeznici.sk/