GRUZÍNSKO: Kutaisi z Krakova koncom roka s letenkami od 32€

11.Okt 2019 | 09:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia gruzínsko kutaisi letenky do kutaisi letenky do gruzínska wizzair letenky Kaukaz letisko krakov

K ceste do Gruzínska využite aktuálnu ponuku od let.spoločnosti Wizzair s možnosťou zakúpiť s spiatočné letenky z Krakova do Kutaisi už od 138Zl (cca 32€). Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Kutaisi sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca december 2019.

 • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 9-20 december 2019.

► Ubytovanie v Kutaisi už od 9€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY Krakov - KUTAISI

KALENDÁR TERMÍNOV viedeň - KUTAISI

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE • Využite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte až 30€ kredit na ubytovanie
 • Využite zľavový kupón spoločnosti Booking.com a získajte späť 10% z ceny ubytovania


 • Podmienky vstupu do Gruzínska

  Slovenskí občania potrebujú pre vstup do krajiny na turistické účely neprevyšujúce 360 dní platný cestovný pas. Platnosť cestovného pasu musí byť pri vstupe do krajiny najmenej šesť mesiacov.


  Typ cestovného dokladu

  • cestovný pas


  Kadetade zimným Gruzínskom

  Plán bol jednoduchý, nájsť lacnú letenku do turisticky menej navštevovanej krajiny a najmä takej v ktorej som ešte nikdy nebol. Nemalo sa to týkať iba mňa, ale aj bratranca Mareka, s ktorým sme si plánovali nejaké menšie spoločné dobrodružstvo. Netrvalo dlho a všetky požiadavky boli razom splnené. Lacná letenka za 40 Euro do turisticky menej typickej krajiny a zároveň takej v ktorej som ešte nebol bola kúpená. Tak sme sa tam spolu s bratrancom tešili, že od radosti chalan až zabudol, že do podobných krajín treba pas s minimálnou platnosťou 6 mesiacov a keďže si nato chudák spomenul až v predposledný deň, tak som nakoniec do Gruzínska letel sám... čítať ďalej  Kutaisi z Krakova koncom roka s letenkami od 32 eur