GRUZÍNSKO: Kutaisi z Krakova s letenkami od 30€

28.Jan 2020 | 19:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia gruzínsko kutaisi letenky do kutaisi letenky do gruzínska letisko viedeň wizzair letenky Kaukaz

K ceste využite aktuálnu akciovú ponuku od let.spoločnosti Wizzair s možnosťou zakúpiť s spiatočné letenky z Krakova do Kutaisi už od 128Zl (cca 30€). Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Kutaisi sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca marec a apríl 2020.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 28.3. 3.4. 2020.

► Ubytovanie v Kutaisi už od 9€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY Viedeň - KUTAISI

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu do Gruzínska

Slovenskí občania potrebujú pre vstup do krajiny na turistické účely neprevyšujúce 360 dní platný cestovný pas. Platnosť cestovného pasu musí byť pri vstupe do krajiny najmenej šesť mesiacov.


Typ cestovného dokladu

  • cestovný pas


Kadetade zimným Gruzínskom

Plán bol jednoduchý, nájsť lacnú letenku do turisticky menej navštevovanej krajiny a najmä takej v ktorej som ešte nikdy nebol. Nemalo sa to týkať iba mňa, ale aj bratranca Mareka, s ktorým sme si plánovali nejaké menšie spoločné dobrodružstvo. Netrvalo dlho a všetky požiadavky boli razom splnené. Lacná letenka za 40 Euro do turisticky menej typickej krajiny a zároveň takej v ktorej som ešte nebol bola kúpená. Tak sme sa tam spolu s bratrancom tešili, že od radosti chalan až zabudol, že do podobných krajín treba pas s minimálnou platnosťou 6 mesiacov a keďže si nato chudák spomenul až v predposledný deň, tak som nakoniec do Gruzínska letel sám... čítať ďalejGRUZÍNSKO - Kutaisi z Krakova s letenkami od 30 eur