GRUZÍNSKO: Kutaisi z Viedne počas jari s letenkami od 22€

02.Mar 2020 | 20:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia gruzínsko kutaisi letenky do kutaisi letenky do gruzínska letisko viedeň wizzair letenky Kaukaz

(Aktualizované) K ceste využite aktuálnu akciovú ponuku od let.spoločnosti Wizzair s možnosťou zakúpiť s spiatočné letenky z Viedne do Kutaisi už od 22€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Kutaisi sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca apríl 2020.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 31.3. - 9.4.2020.

► Ubytovanie v Kutaisi už od 9€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY Viedeň - KUTAISI

Kalendár termínov Viedeň - Kutaisi

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu do Gruzínska

Slovenskí občania potrebujú pre vstup do krajiny na turistické účely neprevyšujúce 360 dní platný cestovný pas. Platnosť cestovného pasu musí byť pri vstupe do krajiny najmenej šesť mesiacov.


Typ cestovného dokladu

  • cestovný pas


Gruzínsko: aktualizácia k výskytu koronavírusu COVID-19

Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky (MZVEZ SR) upozorňuje občanov, cestujúcich do Gruzínska alebo nachádzajúcich sa v krajine, na tri potvrdené výskyty vírusu COVID-19 a s tým súvisiace opatrenia zo strany gruzínskych orgánov. Pri vstupe do krajiny sa môžu cestujúci stretnúť so zvýšenou kontrolou zdravotného stavu, ako aj s nevyhnutnosťou poskytnúť informácie o svojom pobyte v Gruzínsku a kontaktné údaje.

Zároveň bolo zriadené pohotovostné telefónne číslo +995 322 1505 (komunikácia aj v anglickom jazyku) a formulár, ktoré slúžia na kontaktovanie gruzínskych úradov v prípade existencie symptómov vírusu COVID-19. MZVEZ SR odporúča, aby sa slovenskí občania pred cestou do Gruzínska zaregistrovali na webovej stránke MZVEZ SR, alebo sa registrovali prostredníctvom mobilnej aplikácie Svetobežka.

Zdroj: Mzv.skGRUZÍNSKO - Kutaisi z Viedne s letenkami od 22 eur