HAVAJ: Maui z Prahy s letenkami od 586€

03.Feb 2020 | 20:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: usa Severná Amerika havaj honolulu letenky do usa letenky na havaj condor letisko praha

Havaj patriaci medzi najznámejšie dovolenkové destinácie láka turistov z celého sveta. Tento ostrov je tropickým rajom ležiacim západne od USA v teplých vodách Pacifiku. Nájsť tu môžete nielen nekonečné pláže, čisté more a exotickú prírodu, ale aj sopečné pohoria lákajúce na turistiku.

K ceste môžete využiť ponuku let.spoločnosti Condor s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne na Maui od 586€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s maximálnou hmotnosťou 7kg. a jednu zapísanú batožinu do podpalubia s maximálnou hmotnosťou 23kg.

Letenky na Havaj sú dostupné v termínoch počas mesiaca máj a jún 2020.


► Letenky napríklad v termíne 4.5. - 13.6.2020.

► Ubytovanie na Havaji už od 26€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na webe Condor

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA HAVAJI

Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.