HOLANDSKO: Amsterdam s odletom z Viedne od 44€

30.Okt 2017 | 11:25
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa amsterdam easyJet holandsko letenky do holandska letenky do amsterdamu letisko viedeň

(Aktualizované) Mesto nabité neskutočnou energiou na rieke Amstel poznáme predovšetkým ako oázu tolerancie a liberálnosti. Láka vykričanou červenou ulicou aj zadymenými coffee shopmi. K tomu si prirátajte originálnu architektúru, moderné aj historické múzeá a mesto kanálov bude zaraz ideálnou víkendovou destináciou. Zaleťte si tam napríklad na krátky výlet.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Easyjet si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Amsterdamu už od 44€ . Cena platí pri kúpe leteniek pre 4 osoby. V prípade nákupu leteniek pre dve osoby je cena už od 50€ a ak pocestujete sami, tak cena jednej letenky je cena od 59€. V cene letenky je len príručná batožina. V prípade zapísanej batožiny do váhy 20kg je poplatok 44€.

Najlacnejšie letenky do Amsterdamu sú dostupné v obmedzenom počte počas mesiaca január a február 2018.


► Letenky napríklad v termíne 10-15 január 2018.

► Ubytovanie v Amsterdame od 25€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Amsterdam - Mesto zahalené v kanabisovom opare

Amsterdam je ako stvorený na prechádzky, alebo jazdu na bicykli. Nie že by tu nepremávala výborne organizovaná verejná doprava. Premáva. To by ale bola nuda. Totiž ten skutočný Amsterdam sa nachádza vonku. Určite by si nechcel prísť o všetky kanály a mosty, ktoré križujú ulice so zachovanou pôvodnou architektúrou. Navyše, centrálna (turistická) časť mesta nie je veľká, preto sa nemusíš báť, že sa zničíš, alebo nebudeš stíhať. Ja som sa rozhodla križovať mesto ako pravý Holanďan, na bicykli. Sú všade, aj tie na požičanie pre turistov. Dávaj si naň ale veľký pozor. Počula som, že v Amsterdame ich veľmi často kradnú. Hlavne nepozorným turistom... čítať ďalej