Holandsko cez letné prázdniny - Eindhoven z Brna od 22€

17.Máj 2017 | 00:09
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa holandsko eindhoven letenky do holandska letenky do eindhovenu letisko brno wizzair

Využite možnosť navštíviť holandské mesto Eindhoven počas letných prázdnin. Mesto leží neďaleko hraníc s Belgickom a Nemeckom na juhovýchode krajiny. Veľká časť mesta bola v osemdesiatročnej vojne zničená, no tie budovy, ktoré zostali zachované dokumentujú minulosť a históriu mesta. Eindhoven ponúka početné múzeá rôzneho zamerania, medzi tie známejšie patrí Philips múzeum, v ktorom sa môžete dozvedieť o histórii známeho miestneho koncernu.

Zaujímavou voľbou ako stráviť príjemný pobyt je aj prenájom bicykla a spoznať mesto a jeho okolie na početných cyklistických chodníkoch. Prípadne sa môžete rozhodnúť pre návštevu futbalového zápasu miestneho klubu, alebo túto zaujímavú ponuku na výhodné lety využiť ako vstup do Holandska, prípadne do blízkych oblastí v okolí.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky do Eindhovenu s odletom z Brna už od 598Kč (cca 22€). Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 31€. V cene je malá príručná batožina. Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 65€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 85€. Letenky za túto cenu sa dajú nájsť počas mesiacov júl a august 2017.


► Letenky napríklad v termíne 28.7. - 7.8. 2017.

► Ubytovanie v Eindhovene už od 25€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 60€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať letenky do Eindhovenu

Vyhľadať ubytovanie Eindhovene